Хтомолодець? Я!• 10 марта 2023
ЗСУ, відпустка, будьте обережні)
Батько дітей зараз у відпустці, гостює у нас. Позавчора ввечері випив коньяк. І він зараз періодично приймає антидепресанти (без на значення лікаря, сам)
Вчора ми їздили в маркет, на шляху додому зупинили поліцейські. Обшукали машину, нафоткали доки, сказали, що щось з очима і треба в клініку, здати аналізи. Згідно з новим законом, військовослужбовці не можуть вживати алко та наркотики, навіть ну відпустці. Штраф від 17 до 35 здається. В крові у чоловіка був вчорашній коньяк+антидепрес. Заплатили хабар.
Крч, якщо у вас чоловіки приходять у відпустку, то будьте обережні. В нас таке вперше. Можливо, я десь неправильно написала про той закон, це мені так чоловік пояснив.
Сижу_и_плачу• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Это где? В иной реальности?
В атб на каждой кассе до сих пор это висит
Magic Noir• 10 марта 2023
О,а что у нас полиция до сих пор взятки берет? Я думала уже давно побороли.
Svetljachokkkk• 10 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Може і надурили. Але ми не знаємо, як покаже себе у крові саме антидепресант. Ну і бухнув він чимало коньяку. Але могли і на понт взяти.
Він був за кермом?
Magic Noir• 10 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Відпустка 10 днів. Замінити його ніким, він клмандир відділення, досить специфічного. Після війни вже обов´язково. Він акуратно їх приймає, криша їде просто.
Он может не те принимать. Если ’едет крыша’- лучше у специалисту ,чтоб совсем не ’поехала’. Серьезно.
Svetljachokkkk• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Так, був за кермом
Так за кермо і не військовому з ’’вихлопом’’ і под пігулками не можна сідати. Їхав би на пасажирському місці, то ніхто б до нього не причіпився б.
TheTarotReader• 10 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
В начале войны даже на кассах писали таблички: не продаем алкоголь людям в военной форме
Не поверите, но в не которых областях его до этих пор не продают. Правильно делают.
TheTarotReader• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Ну, я написала, як було в нас. Правильно чи не правильно хз. Просто майте на увазі, що може бути таке.
Адміни, прикрийте тему, будь ласка.
Дякую
Адміни, прикрийте тему, будь ласка.
Дякую
Верное решение вопроса.
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ну добре він випив) він там не п´є. А вдома захотів накидатись.
Ми не алкаші) просто ну якось так вийшло
А він у формі був чи в звичайному одязі? Я знаю, що у формі точно не можна. І це не тільки військових стосується. Наприклад, пілот у формі навіть після роботи не може.
Ответ дляanta_res
Не по формі.
Нормальний, тверезий. Я, наприклад, не знала, що НЕ МОЖНА у відпустці. Тому і створила тему, бо у багатьох приходять у відпустку чоловіки.
svetlapanna• 10 марта 2023
Ответ дляNinjavan
Омг, ну добре. Провокація. Кого і чого тільки?
Лучше попросите удлить тему. Потому что кацапни полно, сейчас разведают всю поднаготую