Хтомолодець? Я!• 10 марта 2023
ЗСУ, відпустка, будьте обережні)
Батько дітей зараз у відпустці, гостює у нас. Позавчора ввечері випив коньяк. І він зараз періодично приймає антидепресанти (без на значення лікаря, сам)
Вчора ми їздили в маркет, на шляху додому зупинили поліцейські. Обшукали машину, нафоткали доки, сказали, що щось з очима і треба в клініку, здати аналізи. Згідно з новим законом, військовослужбовці не можуть вживати алко та наркотики, навіть ну відпустці. Штраф від 17 до 35 здається. В крові у чоловіка був вчорашній коньяк+антидепрес. Заплатили хабар.
Крч, якщо у вас чоловіки приходять у відпустку, то будьте обережні. В нас таке вперше. Можливо, я десь неправильно написала про той закон, це мені так чоловік пояснив.
Пургену мне• 10 марта 2023
Где ссылка на закон? Ехала в поезде с ЗСУ, пили спиртное, брат тоже в отпуске пил
Шалена красуня• 10 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Спитаю і відпишу
может менты вас надурили?
100%• 10 марта 2023
Так, до нас приїзжав друг з ЗСУ. Він був у відпустці та заїхав до нас.
Ми йому накрили поляну, він їв але геть зовсім не пив. Навіть від пива відмовився.
Сказав, що не можна.
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ дляШалена красуня
может менты вас надурили?
Може і надурили. Але ми не знаємо, як покаже себе у крові саме антидепресант. Ну і бухнув він чимало коньяку. Але могли і на понт взяти.
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ дляMoco
Удалено администрацией...
Ну це норм. Сінька гірше, набагато
Небоброїдка• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Разгоняют блохеры очередную пугалку среди масс?
ні, все вірно.Прийняли такий закон стосовно військовслужбовців.
Секретница• 10 марта 2023
Это правда, знаю одного, лишили премии. Остальные сразу переодеваются в гражданку, чтоб не выделятся
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ дляСекретница
Мій теж по гражданці був. Але в документах і віськовий квиток, і справка ця про відпустку(
Ленне-Рейма• 10 марта 2023
Антидепрессанты без назначение врача не надо пить. Ему бы к психиатру обратиться.
кошкомышь• 10 марта 2023
Та ладно, у нас в госпитале каждый день бухают и никто никого не наказывает, только уже когда совсем буянят, тогда руководство вызывают и их могут лишить премии.
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Відпустка 10 днів. Замінити його ніким, він клмандир відділення, досить специфічного. Після війни вже обов´язково. Він акуратно їх приймає, криша їде просто.
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ длякошкомышь
Я вірю) просто ось написала власний досвід. Раптом, комусь буде корисно.
Коко На Страже• 10 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Чтобы алкоголь был в крови так долго, мудчина должен был ну очень хорошо выпить.
Морковку дай• 10 марта 2023
Так,как у нас полицию не любят в стране, то сейчас напишут, что мусора,менты итд не правы
кошкомышь• 10 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Правильно, просто треба бути обачними, когось пронесе, а хтось і попадеться.
Айболитная• 10 марта 2023
Ответ дляНебоброїдка
А что ж вийськовоислужбовци о нем не знают? Неужели спецом втихаря закон приняли, чтоб потом отлавливать и штрафовать?
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ дляКоко На Страже
Ну добре він випив) він там не п´є. А вдома захотів накидатись.
Ми не алкаші) просто ну якось так вийшло
Морковку дай• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
В начале войны даже на кассах писали таблички: не продаем алкоголь людям в военной форме
Госпожа Белладонна• 10 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
В мене кум в патрульній поліції, за кермом п’є постійно.
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Вони були б праві, якби потягли все-таки нас пісяти в баночку і здавати кров) але норм, взяли гроші.
Морковку дай• 10 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Плохо(
Айболитная• 10 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Это где? В иной реальности?
Морковку дай• 10 марта 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
В смысле взяли гроші? Так это взятка при исполнении!
Морковку дай• 10 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Это где? В иной реальности?
В АТБ, Соломенский район, Киев
Хтомолодець? Я!
• 10 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Так, ми дали хабар. Я стартпості написала.