Куртки безрукавки и пальто безрукавки на пышную леди. можно носить? или только на худышек? понравилось пальто и куртка безрукавки в магазине. Ношу 56 размер. Кто еще носит в таком размере? Удобно? С чем вы носите куртку безрукавку и пальто безрукавку?
Бывшая блондинка• 10 марта 2023
Желетку с теплым спорт костюмом ношу, сейчас как раз хорошо в 10 градусов тепла
Я пані прохана...• 10 марта 2023
Залежить від фасону. Овер сайз буде збільшувати, а прямі - навпаки
Снежнакомка• 10 марта 2023
Залежить від фасону, матеріалу і кольору. Ще залежить яка частина тіла масивніша - верх чи низ.
Я 52-54 розмір з масивним верхом, по безрукавках не підкажу, але, наприклад, сіра дута куртка мене значно збільшує в об´ємі, в чорному кольорі краще. Маю дермантинову безрукавку на зразок косухи, ношу з лонгслівом, сорочкою.