Потрындельница• 10 марта 2023
Це що, з Молдови вже на море не вилетиш? Що відбувається?
Кошка Мурка• 10 марта 2023
Війна відбувається взагалі то. Весь світ допомогає, волонтери зі всього світу збирають поміч, а наші відпочивають і соромлять нас по світу витрачаючи кошти
Кружите меня,кружите• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ответ дляПотрындельница
В Шарм шукаємо тур,з Польщі і далеко ,і дорожче
Чартери з Молдови до Єгипта літають.
Це тільки Візєйр з 14 березня планує призупинити виліти.
Як варіант, можна з Румунії дивитися тури, з кінця березня починається польотна програма, ціни на тури не вище, а інколи і нижче ніж з Молдови.
Домашка• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Я живу в Болгарии. Местные в шоке от машин на которых приехали беженцы. Я регулярно поясняю, что мы бежали не от бедности, а от войны. У нас прекрасная страна и мы туда вернёмся. Я не собираюсь делать вид, что я бедная овечка и что-то клянчить. Спасибо стране, что открыла свои двери и позволила нам здесь просто быть. На большее не претендую. Кстати, наши беженцы из самой первой мартовской волны живут в отелях, которые я за деньги не могу себе позволить, так как в них очень дорогая аренда, особенно в сезон. Так что низкий поклон этой стране.
Кошка Мурка• 10 марта 2023
Ответ дляДомашка
Ну як пояснити їм чому люди витрачають свої податки на грошову допомогу і оплату проживання нашим біженцям, у той час як деякі з них гульбєнять, купують дорогі речі, подорожують по Європі. У багатьох європейців дисонанс з цього приводу.
Курочка• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
А відпочивати і допомагати заборонено?
Домашка• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Никак. Они живут теперь в Европе и могут по ней передвигаться как хотят.
Дорогие покупки это брильянты или недвига? Так это очень небольшой процент беженцев, они об этом точно не кричат. Все остальное типа фирменных шмоток может позволить любой европеец в сезон распродаж. Вот гульбанить согласна, что это позор.
Котогосподиня• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Вас забули спитати куди кошти тратити. Ті,хто намагається вилетіти з Кишинева, скоріш за все, заробив їх чесно.
Чому б не присоромити колю каклєту, арестовича, кошового і інших, хто явно не з Кишинева вилетів з країни?