Потрындельница• 10 марта 2023

Це що, з Молдови вже на море не вилетиш? Що відбувається?

Чижик Пижик• 10 марта 2023
Можно более внятно?
Все і одразу• 10 марта 2023
Це все кляті кацапи
Цыпка• 10 марта 2023
Ужас ужас
Забыла что?• 10 марта 2023
Що ж поробиш.
Протея• 10 марта 2023
З Польщі летіть, Словаччини, Угорщини. Було б за що тільки
неДоЖиру• 10 марта 2023
Действительно, шо происходит
Морожена_курка• 10 марта 2023
Біда - біда
Кошка Мурка• 10 марта 2023
Війна відбувається взагалі то. Весь світ допомогає, волонтери зі всього світу збирають поміч, а наші відпочивають і соромлять нас по світу витрачаючи кошти
Невгамовна• 10 марта 2023
В Україні така сама фігня(
trickywicky• 10 марта 2023
Так air Moldova літає
І ще там щось
Wizz не літає
автор Потрындельница • 10 марта 2023
В Шарм шукаємо тур,з Польщі і далеко ,і дорожче
Ворона• 10 марта 2023
А чего не вылетишь? Потому-что какая-то авиакомпания перестала летать? Можно воспользоваться услугами другой.
Кружите меня,кружите• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ворона• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Обычно так говорят те, кто и до войны нигде не бывали 🐸
tourdream• 10 марта 2023
Ответ дляПотрындельница
Чартери з Молдови до Єгипта літають.
Це тільки Візєйр з 14 березня планує призупинити виліти.

Як варіант, можна з Румунії дивитися тури, з кінця березня починається польотна програма, ціни на тури не вище, а інколи і нижче ніж з Молдови.
Домашка• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Я живу в Болгарии. Местные в шоке от машин на которых приехали беженцы. Я регулярно поясняю, что мы бежали не от бедности, а от войны. У нас прекрасная страна и мы туда вернёмся. Я не собираюсь делать вид, что я бедная овечка и что-то клянчить. Спасибо стране, что открыла свои двери и позволила нам здесь просто быть. На большее не претендую. Кстати, наши беженцы из самой первой мартовской волны живут в отелях, которые я за деньги не могу себе позволить, так как в них очень дорогая аренда, особенно в сезон. Так что низкий поклон этой стране.
Кошка Мурка• 10 марта 2023
Ответ дляДомашка
Ну як пояснити їм чому люди витрачають свої податки на грошову допомогу і оплату проживання нашим біженцям, у той час як деякі з них гульбєнять, купують дорогі речі, подорожують по Європі. У багатьох європейців дисонанс з цього приводу.
Курочка• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
А відпочивати і допомагати заборонено?
Домашка• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Никак. Они живут теперь в Европе и могут по ней передвигаться как хотят.
Дорогие покупки это брильянты или недвига? Так это очень небольшой процент беженцев, они об этом точно не кричат. Все остальное типа фирменных шмоток может позволить любой европеец в сезон распродаж. Вот гульбанить согласна, что это позор.
Котогосподиня• 10 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Вас забули спитати куди кошти тратити. Ті,хто намагається вилетіти з Кишинева, скоріш за все, заробив їх чесно.
Чому б не присоромити колю каклєту, арестовича, кошового і інших, хто явно не з Кишинева вилетів з країни?