Галябалована• 10 марта 2023
Ольга Янковська, переможниця екстрасенсів України, написала
Сьогодні побачила пост від переможниці Ольги Янковської, незнаю чи вірити чи ні, хочеться дуже. Як ви думаєте?
Раненько сьогодні «брати та сестри» нас підняли.
Ну нічого, ще трохи вам, братушкі, зосталося чекати «ранніх підйомів»
Підготовка йде повним ходом.
Вівці, що відбилися від отари, чьотінько повертаються до рідних болот з Грузії( наівні як діти)
21 березня почнеться справжній Новий Рік, нові енергії, новий оборот колеса подій.
Підготовка йде повним ходом.
Ответ дляKot_v_meshke
Шоу экстрасенсов это просто шоу, они не экстрасенсы, а актеры. Не стоит верить ей. Да, могут быть совпадения, но с тем же успехом или вы, или я можем быть «экстрасенсами».
Это точно. У нас друг присутствовал на съемках. Говорил, что все подстава, заранее срежисированная. Заранее определяли кому на каком этапе пройти дальше и стать победителем. Т.е. - вранье!
ВаЛеНТинКА-39• 10 марта 2023
Я тоже ничего не поняла. 21 числа начнется война в Грузии? Ааа второй фронт?
ВаЛеНТинКА-39• 10 марта 2023
Ответ дляsobacura
Не дивилась битву екстрасенсів, не дуже вірю у всі ці штуки, але в перемогу вірю свято! Дуже сильно! Бо вірю в матеріальність думок! )
Я больше верю, чем не верю. Но у большинство ’низкая квалификация’. А эти с битв, хуитв чисто пиар и сценарий.