Loredana17• 10 марта 2023

Хто такий Да Вінчі?

Раніше не чула, а побачила похорон. Серце зжимається...
Кузякин• 10 марта 2023
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 10 марта 2023
Активний учасник Революції гідності.

Учасник російсько-української війни, зокрема — командир взводу добровольців (2014) та роти (2015). У 2014 році отримав важке поранення в Пісках Донецької области: в обличчя прилетів уламок снаряда, розірвавши губу та вибивши зуб. Іншим уламком була перебита ключиця, де медикам довелося встановлювати скріплюючу пластину, пошкоджені ребра. Через 3 місяці, після одужання повернувся на фронт[3].

Брав участь у визволенні Карлівки, селища Піски, Авдіївки, а також у боях під Степанівкою, Савур-Могилою, Старогнатівкою[4].

17 березня 2016 року призначений командиром 1-шої окремої штурмової роти «Вовки Да Вінчі» ДУК ПС, переформатованої в батальйон
HelloKitty18• 10 марта 2023
Почитайте візьміть в інтернеті
автор Loredana17 • 10 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Грубити обов´язково?Зрозуміла, що військовий. Але не всіх військових так проводжають.
Кузякин• 10 марта 2023
Ответ дляLoredana17
Вы из Киева уже выехали?
Нхтер-2• 10 марта 2023
Я думала що мова про художника Леонардо да Вінчі.
marata• 10 марта 2023
Герой України
автор Loredana17 • 10 марта 2023
Ответ дляКузякин
Вы из Киева уже выехали?
Бажаю вам гарного вечора.
tirin• 10 марта 2023
Он Героя Украины ещё до 24 февраля получил. Воевал с 18 лет. Царство ему небесное.
Star39• 10 марта 2023
Ответ дляLoredana17
Ну так Сана Марин же приехала, поэтому все было на высшем уровне
автор Loredana17 • 10 марта 2023
Ответ дляtirin
Дякую
Кузякин• 10 марта 2023
Ответ дляLoredana17
Бажаю вам гарного вечора.
Удалено администрацией...
автор Loredana17 • 10 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Ну то ж куча була тоді. Зараз інше запитання.
Реверанс• 10 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Активний учасник Революції гідності.

Внук ОУНівця і гідний воїн з 2014 року.Все своє свідоме життя Дмитро Коцюбайло присвятив боротьбі. Він пішов на фронт в 18 років. Про його бойовий шлях промовисто говорить факт, що Да Вінчі став першим добровольцем і наймолодшим командиром, котрий прижиттєво отримав звання ’Героя України’.
За Україну в 27 років він віддав своє життя.
’Вовки Да Вінчі’ вже легенда.
Дмитро був найкращим командиром, побратимом, лідером і взірцевим українським націоналістом.

Реверанс• 10 марта 2023
Наймолодший командир штурмової роти Добровольчого українського корпусу ’Правий сектор’.
9 червня 2017 у Кропивницькому Да Вінчі вручили срібний орден ’Народний герой України’.
Звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» 30 листопада 2021

zmeika• 10 марта 2023
Хай спочиває з миром( Важка втрата( Справжній патріот, герой і гідний нащадок свого діда. Героям слава!
dajkiri-irina• 10 марта 2023
Значит,для вас война началась год назад. Он воюет с 2014.
Пенсіонер• 10 марта 2023

В СТРОЮ
Lizavel• 10 марта 2023
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
При чем здесь это к вопросу автора?
Lizavel• 10 марта 2023
Смотрела видео с похорон, это ужас и кошмар, за что нам это все? Молодые парни......
Реверанс• 10 марта 2023
Ответ дляLizavel
Удалено администрацией...
Lizavel• 10 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Ну то такое уже, как говорят: не на часі. Я думаю, военные после войны таких пиздов дадут этим всем властьимущим,им мало не покажется!
ksusha1155• 10 марта 2023
Серце рощривається просто. Герой України царство небесне.
Болаболик• 10 марта 2023
Ответ дляLoredana17
Не всех .. почему то Аполлона , Непийпиво в общем четверку разведчиков гораздо скромнее хоронили , тоже не поняла почему . Но это не важно к сожалению уже (( их нет . Но правда и у тех ребят героев нет , почему не знаю . Зато у экспортницы есть (( Вопросов много .
Земля пухом ребятам .
gejly• 10 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Земля пухом ребятам .
У эскортн цы есть звание героя Украины?
Болаболик• 10 марта 2023
Ответ дляgejly
У эскортн цы есть звание героя Украины?
Гуглите
I_am_Ukrainian• 10 марта 2023
Так хочется чтоб уже в этом году кацапы сгинули. Столько смертей с 2014 года. Вот точно говорят - цвет нации гибнет. Такие храбрые парни, мужчины. Такие осознанные. И какое-то кацапское стадо, которое даже не может сформулировать за что оно приперлось на чужую землю и убивает.
gejly• 10 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Гуглите
Сами бы для начала воспользовались своим советом
Болаболик• 10 марта 2023
Ответ дляgejly
Я написала все что знаю и читаю , для чего повторный вопрос !
gejly• 10 марта 2023
Ответ дляБолаболик
Знак отличия и звания героя несколько разные вещи, не находите? Или абы ляпнуть?