ЖующаЯКонфету• 11 марта 2023

Ностальгія

Сижу в декреті другий рік. Сьогодні спілкувалась з колегами по відділу. На цій роботі робила близько року, колектив великий. Ті звільнились, ті перейшли , хтось збирається, за рік понятно шо все перекрутилось. Як раніше не буде. Якась ностальгія взяла, час летить, міняється все, когось більше вже не побачу. Хоча не можу сказать шо прям сильно дружно було. Не пойму чого така сентиментальна.У вас бувало таке ?чи легко ідете впередд
Конфиденциальность• 11 марта 2023
Да, часто такое. Вам просто кажется, что раньше было лучше, хочется вернуть старое время. Это все потому что мозг стирает отрицательные моменты, оставляя лишь положительные.

ЯниЯ• 11 марта 2023
Я просто на работу хочу. Денег надо. Давно перестала привязываться к людям, вещам, месту и т д. И Вам того же советую.
автор ЖующаЯКонфету • 11 марта 2023
Ответ дляЯниЯ
Як ви можете не прив‘язуватись ні до чого?, це ж треба так абстрагуватись, я там 9-18 знаходилась. до речі роботу не любила тоді)))
ЯниЯ• 11 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Сколько Вам лет?))
автор ЖующаЯКонфету • 11 марта 2023
Ответ дляЯниЯ
Сколько Вам лет?))
ЯниЯ• 11 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Жизнь за следующие 20 лет и Вас научит абстрагироваться, поверьте
автор ЖующаЯКонфету • 11 марта 2023
Ответ дляЯниЯ
Може, але не впевнена. Я така по х-ру.
ЯниЯ• 11 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Може, але не впевнена. Я така по х-ру.
Поверьте на слово. Просто у Вас появятся свои, личные, немногочисленные ценности. И однажды Вы поймёте, что жизнь настолько быстротечна, что работа, офис, чай с коллегами - это ровным счётом ничего не значит.
автор ЖующаЯКонфету • 11 марта 2023
Ответ дляЯниЯ
Мені в 25 вже здавалось, що то бутафорія. Стільки енергії йде, коли справа не до душі.

Привіт з ботойбіччя• 11 марта 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Автор, ніхто не абстрагується і всі відчувають +- теж саме. Просто ви сидите дома, ось і крутите це все. Потім життя знов заграє новими цікавими красками і так, новими людьми 🤷‍♀️ Це неминучий цикл життя