Мрію про космос• 11 марта 2023

Планую відкривати он- і оф-лайн магазин.

Привіт! Планую вілкривати он- і оф-лайн магазин. Зараз детально збираю інформацію. Можливо існують курси, або реальні експерти що спеціалізуються на "відкритті з 0"?
Гореотума• 11 марта 2023
А вы отчаянная
УраганнаЯ• 11 марта 2023
Є маркетологи ритейлу. Знайдіть Елена Потиенко. Можливо її консультауії для Вас
автор Мрію про космос • 11 марта 2023
Ответ дляГореотума
А вы отчаянная
Абсольтно ні, просто в тій сфері де я до війни заробляла 1000 дол. Зараз 500(( і нову роботу навіть на 15-20 тис.грн з зручним розміщенням за остані пів року знайти не можу. В тих сферах що цікавлять
автор Мрію про космос • 11 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
В неї є сайт, чи сторінка в соц мережах?
Зубачистка• 11 марта 2023
Ответ дляГореотума
А вы отчаянная
Я вам больше скажу, я вчера обалдела ... Возле меня есть помещение, оно лет 20 простаивало, уже разваливается, это первый этаж многоэтажки. И вот увидела, что там ремонт делают ! Знакомый там работает, спросила. Его выкупили!!! Хозяин сказал ремонт до сентября доделать и будет торговый центр или много мелких магазинов, в аренду. Так же подруга ателье месяца 2 назад открыла, все ок, работает. И рядом с ней вижу новый магазин открывают, молочный какой то, у нас ещё таких не было. И это приграничная область !!!
автор Мрію про космос • 12 марта 2023
Ответ дляЗубачистка
На маю думку, якщо щось починати без досвіду і з 0 то краще зараз ( але не на остані кошти). Війна закінчиться, велика частина наших переселенців повернеться, а підприємства відкриватись не будуть. Тоді буде взагалі великий рівень безробіття і кункуренція на ринку праці.