спальное место• 12 марта 2023
Куди можна пустити в оборот $4000?
Треба допомога колективного розуму. Маю трохи капіталу, приблизно 4000 доларів. Чи можна з цього почати щось, що принесе якісь прибутки? Єдине, що приходить в голову - купити невеличку комерційну нерухомість (кіоск на ринку) і здавати в оренду. Але ж скільки воно буде окупатися? Є сенс таке робити? Ті люди, що мають бізнес на ринку, вони купують кіоски, чи все ж таки частіше орендують?
Підкажіть, бо я зовсім не в темі. І чи вважається це за бізнес, з якого тре платити податки? Бо тоді я скоріше вилечу в трубу, ніж щочь зароблю...
Що ще можна почати без опиту з такої суми? Так щоб краще менше, але надійніше.
тогдалия• 12 марта 2023
Накупити собі брендових шмоток, сумок, зуби полікувати, на косметолога, догляд дорогий, відпочити і сліду не залишиться від 4000 у.е.
Королева Сарказма• 12 марта 2023
Я купила паркомісце у густонаселеному ЖК, здаю в оренду. Місце повністю окупилося за 5.5 років, та й продати його можна у будь-яку хвилину.
Кондуктор маршрутки• 12 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Почем брали
Басноплетка• 12 марта 2023
Сказали, что будет мировой финансовый кризис как в 2008. Так что кредиты закройте если есть.
наКоблучках• 12 марта 2023
Не знаю, в каком вы городе. В Киеве куча пустых киосков, сдающихся в аренду. И на днях зачистили очередную территорию от МАФов.
Ну и вишенка на торте: война. Никто не знает, что будет завтра, куда прилетит. ИМХО, лучше пока иметь нал. Тем более в $.
Цыбулька• 12 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Как? Я не смогла купить, только с квартирой продавались.
З горіха зерня• 12 марта 2023
Можете дать мне в долг, под расписку, под процент. На год. Сделаем процент вдвое выше банковских депозитов в валюте.
Королева Сарказма• 12 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Почем брали
Саме це місце, на відкритому паркінгу, брала за 4 тис доларів. Є в мене і інші місця, значно дорожчі
Наездница• 12 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
То якщо кредити в грн,навпаки, вигідно курс зміниться.
Кондуктор маршрутки• 12 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Они все перебрались на олх.не переживайте за них.
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Нє, я не бізнесмен, боршів нема, кредитів теж. Правда, і житла нема))
Басноплетка• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Ну и крупное не покупать…
Королева Сарказма• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбулька
Там де я купувала,продавали і без квартири,пока ЖК не заселилося повністю, проблеми із парковою не було і місця просто не брали.
У іншому ЖК купувала вже від власників, не від забудовника
Наездница• 12 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
І зараз здається? Оренда квартир впала, думала,людям не до паркінгів
наКоблучках• 12 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я где-то написала, что переживаю? Автор спрашивала о покупке ларька на рынке под сдачу в аренду.
olgabaluta• 12 марта 2023
Ответ длятогдалия
На Брендовые шмотки и сумки 4000 долл. - это пыль!
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ длятогдалия
От я мечусь між зубами і кудись пустити, щось хочь якась віддача була.. Хоча розумію, що зуби чим довше чекати, чи дорожче вийдуть... Так що теж інвестиція...
Королева Сарказма• 12 марта 2023
Ответ дляНаездница
Так,і зараз здається , ціна без змін від довоєнної,це у передмісті. У Києві ціна оренди виросла і попит великий.
Звичайно до паркінгів, деж ставити своє авто?
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Мерсі
Давати в борг - це не дуже надійно. Тим більше в наші часи...
Мені хочеться вийти в плюс, а не в мінус)
Королева Сарказма• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Автор, здоров´я перед усім
olgabaluta• 12 марта 2023
Автор, про киоски забудьте, их сносят регулярно. Вообще не понимаю, как можно в Украине сейчас куда-то вкладывать. Единственный вариант - что-нибудь виртуальное (интернет-магазин, например). И то - окупаемость будет длительная и сложная.
Колдунья-вещунья• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Якщо потрібно робити зуби, то краще зробіть на ці кошти.
тогдалия• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Взагалі я писала не серйозно про шмотки і бренди, але якщо почати себе лікувати зуби там, спину, косметолог і ще щось то 4000 у.о. не помітиш як розійдуться.
Кондуктор маршрутки• 12 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
А фон вашего сообщение - все закрылись уехали ( все пропало и вам тоже не светит))
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
От! Ото я ж і боюсь... Чи не буде воно купою металобрухту...
Чого і подумала саме про ринок, там, здається, нічого не простоює... А окреми МАФи, то зараз да, дуже ризиковано...
Кондуктор маршрутки• 12 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Ольга, вы питомник держали? Вы уехали, что с ним?
Вы передали его?
Цікавий писочок• 12 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
А у вас какой бизнес?
olgabaluta• 12 марта 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вы передали его?
Нет, питомник не держала. И я - не Ольга.