Непозбувна Бентега• 12 марта 2023
Порадьте колір шпалерів-компаньонів до фотошпалер у дитячу
Ось такі замовила. Але це на 1 стіну, а на інші треба звичайні шпалери. Не можу додумати, якого кольору взяти. Якщо під колір дощок орієнтуватись, тобто світло-сіре, то чи не зіллється воно візуально?
Темне щось точно не хочу. Блакитне - якось занадто яскраво буде. Чисто білі - хз, навіть не знаю... Меблі будуть сіро-білі.
Сяду на шию, дорого!• 12 марта 2023
Беріть бєж. Стіни будуть відтіняти меблі і пасувати до підлоги
Наполеон Бонапарт• 12 марта 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Серое с бежевым это холодное с теплым. Раньше вообще так не сочетали , сейчас некоторое соединяют, ну такое
Сяду на шию, дорого!• 12 марта 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Пропонуєте перефарбувати підлогу?
Пес Патрон• 12 марта 2023
Ответ дляgrechka827
Подивіться каталоги цього ж виробника
куча дизайнеров над этим работает, но, нет, нужен совет диванных.
grechka827• 12 марта 2023
Ответ дляПес Патрон
Ви про що?
Непозбувна Бентега
• 12 марта 2023
Непозбувна Бентега
• 12 марта 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Я бы брала только белый
А не буде зливатись з білими фіранками на вікні? Хочу тюль лише.
Непозбувна Бентега
• 12 марта 2023
Ответ дляinterior_designer
не надо беж, берите светло-серые
в тон дощок чи світліше?
База_птеродактилей• 12 марта 2023
Якщо стіна рівна без недоліків, то пофарбувати в світло-сірий, найсвітліший. Якщо стіна з нерівностями, то поклеїти шпалери і пофарбувати. Фарбу заколерують в магазині, формулу потрібно обрати і сказати в магазині, в тому ж епіцентрі. В інтернеті є каталог кольору NSC, там всі формули відтінків.
Дідова баба• 12 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ось такі там варіанти
Мені варіант 1 подобається
Непозбувна Бентега
• 12 марта 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
так в тому й питання, що відтінок поки невідомий ))
Добро с Кулаками• 12 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Ні,в мене взагалі весь будинок білі стіни.
interior_designer• 12 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
в тон дощок чи світліше?
тон в тон на 100% все равно не угадаете, любой оттенок серого из оттенков доски, если уже поклеили и остался кусочек от подрезки, берите его и прикладывайте в магазине
База_птеродактилей• 12 марта 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Сірий теж може бути теплим, в залежності, якого кольору додають до основи. Синього - холодний, жовтого - теплий.
Непозбувна Бентега
• 12 марта 2023
Ответ дляinterior_designer
Оце так і планую зробити, шматок взяти та якось дивитись, чи підходить. Але якщо на білому зупинюсь, то й не треба буде )
interior_designer• 12 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Белый тоже хорошо, если не боитесь белого вообще отлично)
Непозбувна Бентега
• 12 марта 2023
Ответ дляinterior_designer
Боюсь, чесно кажучи (((
Не люблю коли зливається стеля, вікно з білими фіранками, двері білі, плінтус білий, ще й шпалери білі будуть ((( тому й думаю-гадаю
База_птеродактилей• 12 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Дивіться каталог кольору nsc, там сотні відтінків,той якій подобається, забиваєте в пошук в пінтерест і дивитеся фото в інтер‘єрі. Наприклад, ось формула s 1000 n по nsc. Це найвідоміший каталог, по якому орієнтуються дизайнери і виробники фарб, але є й інші.
База_птеродактилей• 12 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Боюсь, чесно кажучи (((
Біла стеля вона чисто біла, для стін знову ж таки беруть колеровану фарбу. Є стокгольмський білий, почитайте про нього. Він теплого відтінку, не білосніжний.
Научительница• 12 марта 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
А треба щоб все виділялось?