Коренная киевлянка• 12 марта 2023
Продаж будинку. Покупці хитрозроблені чи я я багато хочу
Добрий день.
Маю будинок в місті в дуже гарному місці. Поряд зупинка (гарне транспортне сполучення, є автобуси, тролейбуси і маршрутки в будь яку точку міста, до зупинки 5 хвилин), школа, садочок, магазини, до центру міста 15 хвилин пішки. Стандартна ділянка, будинок старий глиняний, але всередині є вода (санвузол) , гаряча вода (бойлер) і газ (опалення піч/газ).
Живу в квартирі, будинком користуюсь як дачею влітку. Поряд купили ділянку і побудували ремонт авто. Хазяїн зв´язався зі мною і запропонував викупити мою ділянку.
На сайтах з продажу будинок такий старий як мій коштує 13-15 тис дол, але це буде передмістя або ближнє село.
Подібні до мого в цьому ж районі, але без газу та води від 20.
Цегляний кращий будинок в трохи гіршому місці від 30.
Мені запропонували 12 тис. Я відмовилась, мотивуючи це тим, що продавати будинок я не планую + якщо я погоджуюсь на продаж, то маю купити такий самий будинок в такому самому районі. Якщо район гірший - будинок кращий. Тому моя ціна 35 тис. 30 тис за сам будинок + 5 тис зверху за ріелтерські послуги, за машину щоб перевезти речі тощо.
Продавець назвав мене божевільною і сказав, що 10 тис золота ціна моєї ділянки.
Але я не збиралась нічого продавати - це він до мене звернувся. Плюс це він купує ділянку, а я продаю ділянку з житловим будинком, хай старим, але зі зручностями.
Результат:
вже голосів:
544 (54.56%)
Продавець багато зоче
453 (45.44%)
Покупець хитрозроблений
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляЗабагаловка
Ви не враховуєте місце розташування.
Место ценно только стошнику.
Другим оно не надо. Там вечная копоть и звуки
Чучело сосны• 12 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Не закладається, якщо договір купівлі-продажу взаємовигідний. А тут він потрібен лише одній стороні. Автор чомусь повинна продати своє майно, а потім ще й взяти на себе супутні витрати.
Блин,это продавец создал тему что ему не продают?Или автор прибежала плакаться,что рухлядь за 35 тыс баксов купить никто не хочет?давайте честно,любой дом ,особенно глиняный,особенно тот в котором не живут постоянно и не отапливают ,сыпется,и требует вложений каждый год,двор аналогично,требует и финансов и рабочих рук,дом это всегда много денег и много работы.Сосед который имеет сто рядом,ему не нужен участок,кровь из носу,просто посмотрел есть развалюха,никто не живёт,это стандартная практика,предложить цену по цене участка,все,он и так без участка автора проживет ,сто не надо 50 гектаров,условно говоря.К чему тема не понятно,автор чего же вы так страдаете что ваш участок не купили?И не пишите дом,сори но мазанка в которой никто не отапливает,и не живёт 24/7 это на дом не тянет.
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Ну и что? Не хочет сосед покупать за цену автора - пусть не покупает. Автора вполне устроит и такой вариант.
Все этим мансы с продажей должны быть ей иниересны, иначе зачем ей это делать?
Пусть не делает.
Но автора зацепило)
Не жена• 12 марта 2023
Хех, автор, рієлторські ок, а машину шоб ви манатки вивезли ніхто вам оплачувати не повинен
Коренная киевлянка
• 12 марта 2023
Ответ дляhalla-d95e
Якщо вже так йому треба ваша земля, то хай для вас купить рівноцінну хатину і обміняєтеся. По моєму, було би справедливо.
Рівноцінна хата коштує 30. Я скидала йому оголошення на ОЛХ. Це не хороми з євроремонтами. Звичайна стара хата всередині з водою і газом в районі який мене влаштовує. Але він посміявся і сказав, що 12 золота ціна.
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
А де ви прочитали що я хочу будинок продавати?
Ви вже не перша таке питання пишите.
Я нічого продавати не збиралась.
Цей будинок в цьому районі мене влаштовує.
Покупець мене знайшов і запропонував таку ціну.
Я відповіла, що щоб продати я маю купити. Ціна в середньому 30 тис за трохи кращу хату в гіршому районі.
Ви вже не перша таке питання пишите.
Я нічого продавати не збиралась.
Ну тогда живите рядом с сто.
Не повезло
А с умной головой могли б дом обновить
Не повезло
А с умной головой могли б дом обновить
Ананомчикус• 12 марта 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Еко коло СТО?
А що там страшного в СТО?У нас через 5 будинків, не чути, видно тільки як 2 машини перед ворітьми стоять І я говорю за сам глиняний будинок в загалом. А автор все правильно сказала. Кому потрібно - той підстраюється. У автора продавати потреби немає. А покупець хитродєланий в хорошому місці ділянку заходів.
Коренная киевлянка
• 12 марта 2023
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
А за скільки ви тепер його продасте, враховуючи близькість сто
Я не збиралась нічого продавати.
СТО біля мене вже кілька років, він хоче розширитись.
Радість моя• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Для цього достатньо сказати НІ.
Але автор вже усі розрахунки провела. І навіть шукала варіанти для себе.
Тобто таки готова продати, але за мільйони.
По темі - не сусід хитрозроблений
не продає, але прицінюється)
має право, її ж ділянка з будинком/хатою
Птица секретарь• 12 марта 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Ну взагалі-то, основною думкою порадниць було ’ продавайте, за скільки сусід сказав, бо буде поруч СТО і жити стане неможливо, і ніхто не купить’ . При такому погляді - вимога продати за мінімальну ціну, бо життя сиане нестерпним - це шантаж і є.
Не знаю думку всіх, та вона мене і не цікавить. Моя думка - не хочеш продавати - кажеш ні і все. І автор, ніби, не жаліється, що їй там нестерпно,це вже тут видумали. Автора все влаштовувало, сто їй не заважає, то в чому тема? Не хочеш продавати - скажи ні, та й живи собі далі спокійно.
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляРадість моя
не продає, але прицінюється)
То тема навіщо? Що це дає автору?
Меряю линейкой• 12 марта 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну тогда живите рядом с сто.
Не повезло
А с умной головой могли б дом обновить
Не повезло
А с умной головой могли б дом обновить
Вы интересная.
Вот звонит вам утром в дверь сосед и говорит - продай мне свою квартиру - я хочу расширяться. Но денег дам столько, что равнозначную купить не хватит.
Вы согласитесь?
Весотехник• 12 марта 2023
Ответ дляПовітруля
Здрастє приїхали.... Ми про ремонт машин. І я знаю,що пишу.
А якщо вам цікаво про пилораму,то дізнавайтеся самі. Мені потреби у цього немає.
Нормальні люди не роблять сто серед жилої забудови. Але це не про сусіда автора.
Щастя-здоровля• 12 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
Страшного нічого немає. У мене чоловік у цьому бізнесі. Але то не еко, як ви пишете.
Повітруля• 12 марта 2023
Ответ дляВесотехник
Сто серед забудови роблять ті, хто хоче і може так заробити.
І таких випадків більше ніж достатньо.
А ви жодного не бачили?
І таких випадків більше ніж достатньо.
А ви жодного не бачили?
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
Эко копоть.
В центре города с лёгким налётом дизельного масла))
Нематрьошка• 12 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
Я якраз і читаю, тому і бачу,що автор продати хоче, але ціни не складе своїй глинянці. І, абсолютно з вами згідна, що якщо не хочеш продавати - то нема чого створювати тему і набивати ціну своїй хаті, яку і продавати - то ніби не хочеш.
Та до чого та глинянка?
Він ділянку для бізнесу купує. Для бізнесу!
Це не витратитись на покупку і потім жити там на ту ж саму ЗП.
Ананомчикус• 12 марта 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
Коренная киевлянка
• 12 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
Що там по людськи? Автор сказала, що не зацікавлена в продажі, це ви щось своє тулите про йти на зустріч. Не зацікавлена - кажеш чітке ні і не морочиш голову своїми дивними розрахунками.
Я не планувала продавати. Але була згодна на рівноцінний обмін. На подібну хату зі зручностями всередині в такому ж самому районі. Ціна на ОЛХ в середньому 30 тис. Ціни не за хати, а за місцерозташування.
#Пойду_кгадалке• 12 марта 2023
Ответ дляНе жена
Какие риэлторские, когда покупатель и продавец уже нашли друг друга? Тем более в таком размере? Где это видано, чтобы риэлторские сверху еще почти 17% от стоимости дома накидывать?
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Вы интересная.
Вы согласитесь?
Автор ищет не равеозначнкю.
У нее мазанка (такие ещё существуют?)
Она ищет кирпич
Ее право
У нее мазанка (такие ещё существуют?)
Она ищет кирпич
Ее право
Птица секретарь• 12 марта 2023
Ответ дляНематрьошка
Та до чого та глинянка?
Він нічого не купує, бо автор нічого, ніби, не продає, взагалі не розумію що тут обговорювати...
Ананомчикус• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Удалено администрацией...
halla-d95e• 12 марта 2023
Ответ дляЧучело сосны
Ви не уважно читали. Літом живуть і зимою навідуються. Не хороми, звичайно. Але в таких хатах багато людей ще живе. І не один десяток років ще прослужать.
Весотехник• 12 марта 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну тогда живите рядом с сто.
Не повезло
А с умной головой могли б дом обновить
Не повезло
А с умной головой могли б дом обновить
За 12 тисяч?)
КвартираЧья• 12 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
Удалено администрацией...
Ну сейчас на все шлепают эко ибо тренд
Птица секретарь• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Не плануєте продавати - кажете ні. Вам рівноцінний обмін ніхто не пропонував.
Липка-прилипка• 12 марта 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
За менші кошти я куплю тільки будинок в передмісті. Мені воно не потрібно. Я маю купити таке саме в такому самому районі.
Нащо мені продавати будинок щоб в результаті нічого не купити. В чому моя вигода?
Ви можете ставити ціну хоч мільйон, адже майно Ваше й продавець Ви. Тут стоїть питання, чи куплять товар за такою ціною. Але якщо Ви продавати не плануєте, то це вже й не Ваша проблема
Уравнобешенная• 12 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
При чому тут, якщо ви будете купляти 🤯
Ви можете машину купити
А можете в подорож по світу поїхати
Нинішній покупець не має відношення на якщо я буду колись …десь щось робити
Ви це не можете зрозуміти ?
Ви можете машину купити
А можете в подорож по світу поїхати
Ви це не можете зрозуміти ?
Це ви не можете зрозуміти, що автор НЕ збиралася нічого продавати. Це покупець закікавлений в придбанні цієї ділянки. Отже, нехай платить, а не ’вам і стільки забагато’.
Царівна Жабка• 12 марта 2023
Автор ви я так розумію вже все вирішили, не продавайте і крапка.
Більше 12.000 він не дасть. Йому це невигідно, так як 12.000 не вигідна ціна для продажу вам. На тому і порішіть