Два мальчика лет по 12 ходят по дворам, в Киеве, ходят собирают деньги в стаканчик, якобы на ЗСУ. Я конечно сразу прикинула куда пойдут это деньги :)) на мороженое, сухарики и тд. Но как они потом бы эти деньги ЗСУ на передари, интересно. Очень удобно заработать на своё, прикрываясь ЗСУ. Не дала денег. А вы бы дали?
Ответ дляInnaV
Зараз спостерігаю тенденцію у більшості магазинів, в тому числі і в АТБ. Збирають гроші на ЗСУ. Сума пожертви від 5 до 300. Якщо власник магазину чи мережі має бажання, то хай це робить власним коштом, а не за рахунок покупця.
Я не розумію, чому мені - покупцю це пропонує магазин?! Я прийшла за товаром. Хочу отримати ту послугу, за якою прийшла і не хочу, щоб мені нав´язували благодійні акції.
Не те щоб не довіряю, але надаю перевагу адресній допомозі. Як правило пересилаю кошти тим, хто безпосередньо на війні і хто викликає довіру. І знаю, що вони їм потрібні ще вчора. Тому роблю пожертви по- можливості.
Телеграм - групи теж не викликають довіри.
Тому лише конкретним особистостям, які не викликають у мене сумнівів.
Якщо власник мережі хоче допомогти ЗСУ, то хай це робить власним коштом.
Приклад. Наша сусідка тримає перукарню, і в них також стояла банка для збору.
Мої батьки роблять домашню їжу в реторт пакетах, от сусідка ті гроші принесла нам, то ж фактично вони пішли на потреби ЗСУ.
Ще по містечку багато різних зборів, які вісвітлюються в місцевих групах, то ж власники мають вибір кому передати, не думаю, що кожен каже, що то від нього особисто.
Раніше збирали так хворим дітям, також банки стояли по магазинам.
Ой, та разводилово. У нас возле Эпицентра пацаны стекла машин протирают ради ЗСУ.
100 грн грязь размазать 🤷♀️ Один раз согласилась, даже на секунду не поверила, что на ЗСУ. Мальчишки явно себе на карман собирают. Дала деньги с полным пониманием что меня дурят, но пусть порадуются 😉