Мая твая не панимать• 12 марта 2023
хочу купити утюжок, щоб робити локони. Як вибрати? на що звернути увагу?
ЦыбаФу• 12 марта 2023
Ga.Ma. все хорошие, мне более тонким удобнее.
Видео посмотрите, поможет определиться.
Snezhana B• 12 марта 2023
Щоб можна робити локони дивіться утюжок обов´язково з округлими краями.
Також дивіться на ширину та довжину пластин. Для короткого волосся середньої густоти підійдуть вузькі пластини, а якщо у Вас більш довге і густе волосся, то краще підібрати інструмент з ширшою поверхнею. Ну і матеріал пластин теж важливо .
В мене такий як на фото нижче, вже пару років служить без нарікань. Локони тримаються довго, хоча моє волосся в цьому плані капризне
Мая твая не панимать
• 12 марта 2023
Ответ дляSnezhana B
В мене нижче лопаток,але не густе. Дякую