Полюю на дрони• 12 марта 2023
Американська логістична компанія. Хто в такій працював?
Привіт.
Оплата в доларах, що зараз - самі розумієте
Робота по 15ї години до 00 ночі, що теж плюс.
Посада - аналітика, щось таке, потрібне знання англійської базове, що теж є.
Хтось з таким стикався раніше?
Це реальна робота?
Дійсно платять, як обіцяють?
Хтось з таким стикався раніше?
Це реальна робота?
Дійсно платять, як обіцяють?
Полюю на дрони
• 12 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Хіба до 00, а не до 01-02?
Так пишуть у вакансії, хз
Муууумие• 12 марта 2023
Чи за вакансію грошей хотять?
Чи дані карти? На Вашій карті грошики не крутитимуть?
Полуничка• 12 марта 2023
Насколько я знаю, это реально. Но там было по сути логистом на удаленке, т.е. принять заказ и найти перевозчика по Америке. Англ более чем приличный нужен. Не знаю как ваша контора называется, там было что типа landstar, не помню точно. Знакомые там работают
Маю рацію• 12 марта 2023
Мой знакомый работал что-то вроде диспетчера - искал водителей, которые могут перевезти грузы по Америке
Нужен очень хороший английский. Работа очень стрессовая + нужно уметь общаться с людьми. Но з/п у него неплохая была.