ШобВам_КакНам• 12 марта 2023
Чим ви прибрали вуса?
Дівчатонька суть питання в назві. Помітила невеликі вуса, волосся темне, а я алергік. Депіляція переживаю чи не зашкодить, думала може полоски спробувати, в єві бачила. Кому що допомогло? Скільки раз робили процедуру?
ШобВам_КакНам
• 12 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Пинцетом. При чем тут аллергия к усам? У меня аллергия на сладкое
При тому, що подразнення можуть викликати складники різних речовин
Заюшка_хозяюшка• 12 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
От эпиляции?
Советчица Года• 12 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
От эпиляции?
Від воску чи крему для епіляції цілком може бути, але то якщо загалом на різні косметичні засоби алергія.
Я_не_аноним_100%• 12 марта 2023
Сахарной пастой дочке убираю. растутут все тоньше , реже и медленнее с каждым разом.
Н@Диете• 12 марта 2023
Ответ дляЛюбительница
Зробіть лазер і забудьте
Мне не помогло. Гормонозависимая зона. Ни в какую не уходят.
Советчица Года• 12 марта 2023
Воскові смужки бувають дуже різні - одні залишають липкість і не забирають рослинність, інші навпаки пошкоджують шкіру і червоний слід залишають.
Не пораджу, бо купляла завжди в ватсонс, але там зіпсувалися, не той ефект.
Міцніші волоски вириваю пінцетом, решту - смужками. Або після смужок ще вищіпую.
Навіть звичайним епілятором пробувала, але неприємно.
Плюс можуть вийти за лінію росту, тому краще на лазерну епіляцію.
ШобВам_КакНам
• 12 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
От эпиляции?
Крема, склад полосок і тд. Алегія це не тільки про солодке
Сливочная пенка• 12 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ви вмиваєтесь лише одною водою? Більше ніколи не наносите нічого на своє обличчя? Ні доглядову косметику,ні декоративну?
Дивно таке читати,бо у 99,9%жінок після смужок може бути тимчасове подразнення або реакція,але вперше читаю,щоб це називали алергією)
ШобВам_КакНам
• 12 марта 2023
Ответ дляСливочная пенка
Наношу, не все підходить. Що тут дивного? не користувалась такими речами от і питаю хто знає і в темі.
Сливочная пенка• 12 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Вам ніхто не скаже,як конкретно Ваш організм відреагує на те чи інше. Ви або пробуєте на свій страх і ризик,або ходите вучатою,або шукаєте інші способи. Якщо Ви так боїтесь складників того чи іншого продукту,точніше їх реакції,а смужками,чи воском потрібно буде видаляти систематично,то логічно що людина шукає інший варіант. У Вашому випадку їх до декілька-лазер або електроепіляція.
Заюшка_хозяюшка• 12 марта 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Если у вас аллергия на крема, зачем вы ими собираетесь пользоваться?
ШобВам_КакНам
• 12 марта 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Про крема як приклад написала що може бути
Хтомолодець? Я!• 12 марта 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
какая паста. можно ссыль
Аноним_Русалка• 12 марта 2023
одиночные пинцетом
а когда стало много - лазер + лечение гормональное чтоб не было