В моїй хаті моя правда• 12 марта 2023
Зробила 3 сеанси лазерки на ногах. Волосся пішло відсотків 10. Це нормально?
Роблю на лазері Мовео. Обіцяють позбуття волосся за 6 сеансів. Пройшла половину. Волосся росте повільніше і тонше, але пішло відсотків 10. Ті хто робив лазерку, у вас який був темп? Скільки процедур на ноги робили?
В моїй хаті моя правда
• 12 марта 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Які відчуття при ковзанні цього лазеру?
Ніяких. Лише холодок.
забиякина• 12 марта 2023
6 процедур може бути замало
Але після 3 сеансу прокидаються сплячі цибулинки і зараз вам може здаватися, що взагалі результату 0
Я робила бікіні, багато років пройшло. Майже не повернулося волосся
Дерево береза• 12 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ніяких. Лише холодок.
Странно, так Вы ещё сеансов 20 ходить будете
забиякина• 12 марта 2023
Ответ дляДерево береза
Так на ногах не боляче взагалі.
А от бікіні, то жесть
Квітка папороті• 12 марта 2023
Мувео слабенький, але не болючий. Якщо у вас є поріг болю, то на ньому і сидіть далі, якщо ні, то переходьте на інший
П.с. Я на мувео, років вже два, тільки коли пішло 90% волося перейшла на інший і то боляче, терплю як можу
Щодо вашого питання - все індивідуально, я дуже волосата була, то у мене уходило довго. Сеансів 10 точно, а може 15. А у мамі на тому ж мувео у тій самій клініці за 4 сеанси майже все пішло 🤷♀️ і вона робить підтримаючий не так як я (після 10-15), а після 4.
Ну дуже все індивідуально
В моїй хаті моя правда
• 12 марта 2023
Ответ дляДерево береза
Почитайте про лазер Deka Again Moveo. Це в них патент, розробка саме безболісного випромінювання.
В моїй хаті моя правда
• 12 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ну дуже все індивідуально
Ясно. Зроблю 6, а далі буду дивитися.
Кракадэ• 12 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ноги я бы делала на более мощном,а для бикини - мовео.после 4 го уже должен быть эффект,но есть зоны типа колени где уходит хуже,но голени уже должны быть с единичными волосками
В моїй хаті моя правда
• 12 марта 2023
Ответ дляКракадэ
Голені з одиничними волосками після 3 процедури?
Кракадэ• 12 марта 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
4-5 у кого как
Тро Нью-Йорку• 12 марта 2023
не нормально, может вы в лазер ми делали? там на импульсах экономят,в лазер вилль и со бьюти лучше делают ,про 6-ть это сказки у меня 7 уже и 10% все равно растет
Тро Нью-Йорку• 12 марта 2023
Ответ дляДерево береза
это не диодник. а александритовый лазер он не стреляет и не печет