спальное место• 12 марта 2023
Куди можна пустити в оборот $4000?
Треба допомога колективного розуму. Маю трохи капіталу, приблизно 4000 доларів. Чи можна з цього почати щось, що принесе якісь прибутки? Єдине, що приходить в голову - купити невеличку комерційну нерухомість (кіоск на ринку) і здавати в оренду. Але ж скільки воно буде окупатися? Є сенс таке робити? Ті люди, що мають бізнес на ринку, вони купують кіоски, чи все ж таки частіше орендують?
Підкажіть, бо я зовсім не в темі. І чи вважається це за бізнес, з якого тре платити податки? Бо тоді я скоріше вилечу в трубу, ніж щочь зароблю...
Що ще можна почати без опиту з такої суми? Так щоб краще менше, але надійніше.
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбаФу
Почитайте про акції українського МХП, сказав власник, що навіть через суд нічого повертати не буде, де той маск? Ні грошей не буде , ні зубів))
Почитала, це капець... Акціі впали на 44 %.
Я не знаю, як вкладникам. Мабуть, тепер просто чекати, коли вони піднімуться. І сподіватися на це. Що у нас не впало за цей добваний двадцять другий? Якщо переживе цю кризу, імхо, ще підніметься. Ну я диванний не-експерт, це я так, думки вголос...
ЦыбаФу• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Вивчайте ринок кондиціонерів. Продаж, технічне обслуговування
Літо буде жарке!
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбаФу
Ху із Таня?
Старожилка на форумі, яка постійно жаліється, як ій погано, і на всі, абсолютно ВСІ поради знаходить причину, чому ій це не підходить.
Мені особливо запам´яталося, як вона жалілася, що померла мама. Але жалілася не через те, що мама померла, а через те, що вони з чоловіком і дитиною жили вполовину на мамину пенсію, а мама от взяла і померла, і як далі виживати - невідомо. І готувала мама, і дитину до школи водила мама, і гроші на комуналку давала мама, а тапер ім так погано, так погано без маминих грошей і їжі...
Ну то там цирк був на дроті ще той...
Цікаво, що Танині теми на форумі в топі реально по тижню висять, там десятки сторінок та сотні і сотні постів... Я не знаю, як люди примудряються там спілкуватися...
Ну то там цирк був на дроті ще той...
ЦыбаФу• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Ну то там цирк був на дроті ще той...
Пригадую...))
Херсон це Україна• 12 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Нет, питомник не держала. И я - не Ольга.
а написано Ольга
Херсон це Україна• 12 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
А Вы - Херсон? 😄
Херсон це Украина!
Вы не согласны?
olgabaluta• 12 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Херсон це Украина!
Вы не согласны?
Согласна, конечно. Но не всегда нас зовут так, как написано в Нике на форуме.
Херсон це Україна• 12 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
У вас чужой аккаунт?
Ольга Балута это кто вам?
olgabaluta• 12 марта 2023
Ответ дляХерсон це Україна
У вас чужой аккаунт?
Ольга Балута это кто вам?
А кто Вам Херсон? А автор - вообще Спальное место.
ЦыбаФу• 12 марта 2023
Автор, моя остання спроба))
В прикордонних областях є такий бізнес: на велосипеді, раз на добу,через кордон, перевозять дозволену кількість цигарок та алкоголю. Звідти - памперси. Тільки тихо, нікому нічого
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбаФу
Автор, моя остання спроба))
Дякую) Я подумаю на вашою пропозицією))
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Олена
Але мені мій нік подобається) Уютнєнько так)
Але в Херсона анонім, а у вас нік, що ви самі придумали, так що Херсон таки має рацію. Правда, я не в темі, про що ви сперечаєтесь, так шо я удаляюсь...
olgabaluta• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Олена
Очень приятно, я - Ирина 💐
Продаю витрішки• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
От я мечусь між зубами і кудись пустити, щось хочь якась віддача була.. Хоча розумію, що зуби чим довше чекати, чи дорожче вийдуть... Так що теж інвестиція...
автор вв странная
здоровье прежде всего
не понимаю как можно имея деньги ходить с больными зубами
и с вашим опытом и смешной суммой - велика внроятность их просто потерять
здоровье прежде всего
Продаю витрішки• 12 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви мабуть не знаєте що було з тими хто брав кредити до 2008, а віддавав після? Або дуже молода або пам´ять погана.
я якраз з тих хто купив у 2008 квартиру під доларовий кредит
я дуже попала
а у кого був кредит в гривні - ті виграли неймовірно
тому що доходи поступово вирівнядися і виплати стали копійками
щараз наскільки я знаю кредити тільки в гривні дають
так що наврґпаки при кризі краще їх максимально розтягувати
я дуже попала
Значит надо• 12 марта 2023
Купити якийсь ларек в Киеві в прохідному місті , не обовязково на ринку! Як на мене це не така вже й погана ідея,але працювати самому , наприклад ,фрукти овочі..,