спальное место• 12 марта 2023
Куди можна пустити в оборот $4000?
Треба допомога колективного розуму. Маю трохи капіталу, приблизно 4000 доларів. Чи можна з цього почати щось, що принесе якісь прибутки? Єдине, що приходить в голову - купити невеличку комерційну нерухомість (кіоск на ринку) і здавати в оренду. Але ж скільки воно буде окупатися? Є сенс таке робити? Ті люди, що мають бізнес на ринку, вони купують кіоски, чи все ж таки частіше орендують?
Підкажіть, бо я зовсім не в темі. І чи вважається це за бізнес, з якого тре платити податки? Бо тоді я скоріше вилечу в трубу, ніж щочь зароблю...
Що ще можна почати без опиту з такої суми? Так щоб краще менше, але надійніше.
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляКракадэ
На 4000 - це що? Імпланти? Бо просто лікування обійдеться значно дешевше.
Лікування (звісно що менше) + брекети. Лікування - обов´язкова програма, брекети - додаткова. От про ’брекетові’ гроші і думаю...
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбаФу
Автор, а де ви географічно?
Під Києвом, 15 км.
Сиреневенькая• 12 марта 2023
Ответ длятогдалия
Накупити собі брендових шмоток, сумок, зуби полікувати, на косметолога, догляд дорогий, відпочити і сліду не залишиться від 4000 у.е.
На всё это уже не хватит
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляlenakarp
Плюсуюсь за то что бы спрятать и не трогать,
В любом случае если будет доход докладывать! В оборот в наше время пускать очень стрёмно
Поки що так і робимо)
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбаФу
Земелька є своя?
Ні, живемо на зйомній хаті. Була б своя, я б не переймалась)
Гіпотетично в нас на двох з чоловіком є тисяч десять, але ці чотири мої власні.
ЦыбаФу• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Теплиця не велика, так щоб самі могли обслужити. Свіжі овочі в ціні. + озеленення, туї там різні
Кракадэ• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Зрозуміло. Бо я якраз закінчила лікування зубів. Але у мене тільки пломби. То сума смішна у порівнянні з 4000дол.
Колдунья-вещунья• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
В мене іншіх нема і ще довго не буде. А може і ніколи. Для того і питаю, чи можна з цих копійок хоч щось зробити. Вище про паркомісце писали, значить, люди якось роблять.
Краще зробіть зуби, якщо потрібно. Бо не буде ні торби, ні груш.
Я вся ваша• 12 марта 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Можете дать мне в долг, под расписку, под процент. На год. Сделаем процент вдвое выше банковских депозитов в валюте.
І я б взяла в борг. Тільки на умовах - 2 тис зверху кожного місяця, поки не віддам всю суму.
Взагалі, мені в ідеалі потрібно 14 тис $, готова 7 тис кожного місяця сплачувати.
Де б знайти такі умови кредитування)
Продаю витрішки• 12 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
Сказали, что будет мировой финансовый кризис как в 2008. Так что кредиты закройте если есть.
странный совет
если кризис то гривна обесценится
наоборот лучше набрать)
если кризис то гривна обесценится
наоборот лучше набрать)
Колдунья-вещунья• 12 марта 2023
Ответ дляКракадэ
Навіть без імплантів може не вистачити. Дивлячись , що з зубами.
Да Щас же• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
От я мечусь між зубами і кудись пустити, щось хочь якась віддача була.. Хоча розумію, що зуби чим довше чекати, чи дорожче вийдуть... Так що теж інвестиція...
Зубы!!!
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбаФу
Не витягну, за*бусь. Вибачте) Я реаліст. Я пожила літо в селі, бачила, як там даються свіжі овочі. Пройшла весь цикл картоплі, від посадки до уборки, ну його в баню... І ті помідори, що все літо жили в нас на городі, а купували ми їх все одно в магазині привозні...
Взагалі, смачна ідея, але по-перше - це повноцінна робота, а не вклав-отримуеш, а по-друге, все ж таки земля. Це ж знову оренда землі, і вкладання грошей, і не знаєш, чи буде результат, чи не вигорить...
От якби купити той клаптик землі і здавати, щоб він хоч копієчкую, але робив для мене, а не від мене...
Кракадэ• 12 марта 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я полікувала чи поміняла пломби на 10 зубах. Пломба у нас в середньому 1000-1500 грн. І це я вважаю, що затягнула. Треба було по мірі необхідності 1-2 зуба робити.
Дуболом• 12 марта 2023
Ответ дляБасноплетка
А что будет с кредитами если будет кризис? Разве наоборот не уменьшаться ли кредиты за счет инфляции?
ЦыбаФу• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
А без труда і не заробиш нічого))
Якщо інвестиція , тоді шукайте фірму яка розвивається, але там ризик більший, і відповідно більший прибуток.
Lusapasika• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Я не Таня, єслі шо!!
)
недвижимость дорожает.купите жилье вместе с деньгами мужа
Дуболом• 12 марта 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ви мабуть не знаєте що було з тими хто брав кредити до 2008, а віддавав після? Або дуже молода або пам´ять погана.
Расскажите что было? Я тогда не имела кредитов) как-то вообще не коснулся кризис нас тогда, разве что один член семьи потерял прибыльную работу (было связано с продажами)
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляЦыбаФу
А без труда і не заробиш нічого))
Мені якись час реклами постійно пропонували купити ІлоноМаскові акціі - то Тесли, то космічні якісь) Якби ще знати, в що можна надійно вкладати.. Ключове слово ’надійно’.
Як кажуть, ’знав би прикуп - жив би в Сочі’
Дуболом• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
В мене знайомі в 2008 квартиру купили в Києві в кредит. Чи в сьомому... Короче, десь тоді. Сильно програли...
Такое дело было да, Киев хрущ 1к купили за 120 тыс лол, после кризиса цена опускалась до 35 тыс дол
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Не хочу. Я думаю про розлучення. А потім ділити?
ЦыбаФу• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Почитайте про акції українського МХП, сказав власник, що навіть через суд нічого повертати не буде, де той маск? Ні грошей не буде , ні зубів))
спальное место
• 12 марта 2023
Ответ дляДуболом

Ого! Мої здається менше програли.. Щось тисяч до двадцяти... Хоча я не пам´ятаю напевно, але точно не настільки.
Творог для розжига• 12 марта 2023
Ответ дляНаездница
І зараз здається? Оренда квартир впала, думала,людям не до паркінгів
Ошибаетесь)
Наездница• 12 марта 2023
Ответ дляспальное место
Я не Таня, єслі шо!!
)
Коментар претендує на приз
З горіха зерня• 12 марта 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Де б знайти такі умови кредитування)
А мне вот, чуть больше 4 и нужно)