Відповім на одне питання. Від вас - ім"я
Ответ дляВишня на торті
Таня чи буде зустріч з загальним чоловіком
буде. Але вона не принесе вам радощів
Ответ дляРыжая бестия
Добрый день, будем ли в паре с Алексеем в до конца 2023 года?
АННА
так, будете. Ви як наче віддаляєтесь один від одного
Ответ дляОченьценная
Коли я вже народжу? Альона
пані Альона, поки цього в 2023 році не бачу.
Ответ дляНетутешня
Доброго дня. Вдасться влаштуватись на нову роботу в найближчий час (місяць)? Дякую, Настя.
доброго дня:) Якісь перепони на вашому шляху. В цьому місяці- точно - ні
Мания-Величия• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
могла помилитись, вибачте
ну тоді подивіться будь ласка на мене— особисте життя цікавить протягом весни)) лілія . дякую
Оченьценная• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
дякую,та я вже на 9-му місяці😂
Ответ дляЯк ухурделю
щиро вдячна) всіх благ
будь ласка:) Будьте здорові!
Нетутешня• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
дякую! :)
Нашли в капусте• 12 марта 2023
Людмила. Міграція на все життя чи повернемось додому жити і працювати?
Ответ дляЖінка з перцем
Алина. В какой сфере будет работа?
щось пов’язане з водою, чи водними процедурами
Ответ дляMiraTarot
Доброго дня, коллего) подивіться, будь ласка, чи будуть любовні відносини з загаданим чоловіком до кінця літа. Дякую)
П.с . Не можу з холодною головою собі..
Доброго дня:) Одну хвилиночку. Не скажу, що мені сподобались карти. Більше- не сподобались. Чоловікові потрібен час, щоб все обдумати. Він або скритний, або мовчазний, і не показує своїх почуттів. І ще є кризис в відношеннях . Але, по 6 мечів- більш-менш буде рівновага. Не пахне любовними відносинами, скоріше за все, такая прохолодна , врівноважена, вивірена карта. Не буде жару, а буде так: холодно, ввічливо
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую, прямо в точку
будьте здорові!
Ответ дляТрактор Віка
Галя
складуться відносини з Віктором?
не бачу. Буде симпатія, в кохання не переросте
Ответ дляТаракашечка
дякую вам щиро
будь ласка:) Бажаю здоров’я!
Ответ дляПлекаю думи
Дякую, за відповідь. Але все буде в + чи -? Дякую!
будь ласка:) Бажаю здоров’я! На краще
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую, їй 17 років, є окремі слова і розуміння. А я відчуваю вигорання, мало внутрішньої сили і енергії для занять.
будь ласка:) Бажаю здоров’я!