Відповім на одне питання. Від вас - ім"я
Ответ дляНаталья Марганец
Чоловік Олексій,я Наталія
написала. Чоловіку карта випадає, що погіршаться стосунки в колективі після звернення
Ответ дляВездевлазиющая
Спасибо большое

будь ласка:) Бажаю здоров’я!
Ответ дляКредитная
Встречу мужчину для длительных отношений в этом году? Если нет, то когда?
Оксана
в цьому році ні
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Переезжать в Италию? Настя
так. У вас все добре буде
Ответ дляПирожкиня
Чи змінить Ярослав свій вибір ?
питання про кохання, правильно? Ні, не змінить
Ответ дляЗубачистка
Чи повертатись до Італії?
Ольга.
карти кажуть, що все буде добре. А от з фінансами то густо, то пусто
Ответ дляЗоряний Шлях
Чи досягне дитина успіхів у спорті? Чи варто продовжувати займатись цим спортом? Люда
вибачте, успіхів не досягне. Для здоров’я - так, прекрасно
Чесно брешу• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
однозначно - ні. У нього якісь виставлені ним же - кордони
Кордони між нами,чи між ним і зрадами?
Ответ дляТелефон Рубика
Подивіться й мені будь-ласочка🙏👑💖Які почуття у Артема до Олени? Будемо разом? Щиро вдячна🌱🌷🎁
у вас часто бувають загострення конфлікту. Разом будете, але недовго
Ответ дляХочу барабульки
Татьяна.Подскажите,стоит ли заключать договор с Владом.Или рассмотреть Александра.Или ещё поискать другого.Речь о мастере мебели.
А что именно вас беспокоит? Вроде для таких вопросов полагаться на таро не самый лучший вариант
есть много более надежных способов проверить мебельщика
СкокоМнеДадите• 12 марта 2023
Чи будуть у мене серйозні відносини з чоловіком найближчим часом (чи зустріну такого) в тому місті, де зараз мешкаю?
Людмила
Ответ дляМоль Моллівна
пипец просто.
Тогда получится ли у нас перебраться в Канаду? Подальше от рашки проклятой
Наталя, Сергій та Андрій
на цей рік дороги не бачу
Ответ дляЖінка з перцем
Продублюю ще раз)) бо без відповіді)) в якій сфері з’явиться нова робота ? Аліна
пані Аліна, я відповідала вам
Ответ дляМу ма му ма му
Вибачте, пустота в душі - що то є? До чого воно?
карти так показали
Мексиканочка• 12 марта 2023
доброго вечора! подивiться будь ласка що робити з донькою? Який вихiд з ситуацii? Олена
Ответ дляСлабый пол
будет ли у нашей семьи своя квартира? мы потеряли все.
вибачте, на цей рік точно - не бачу
Ответ дляПишущаяся
Добрий вечір. Сподіваюсь,що відповісте...Що в особистому житті мене чекає? Чи залишусь з чоловіком? Наталія.
добрий вечір:) так, ви будете разом. Але такі відносини важкі, тяжкі, часто сварки. Чоловік сильна , власна людина
Бабка_в_кедах• 12 марта 2023
Когда на работе или еду домой- планов куча. И сама себе распределяю что надо сделать. А приезжаю домой и у меня какая то апатия и лень просыпается. Непойму в чем дело. Светлана.
Ответ дляХитрушка-чекушка
Наталья.Будет ли любимая работа, как скоро?Спасибо.
буде. Десь до 7 тижнів, може місяців
На перекуре• 12 марта 2023
Ответ дляyour style
от тільки розкинула карти: і одразу: мама, мама , й ще раз мама. Тільки від мами залежить( так карти кажуть) , який буде Антон. У вас є всі шанси
Спасибо Вам большое,от всего сердца
Очень нужна такая мотивация,а то руки опускаются..
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Доброго вечора. Марія) Я вийду заміж в цьому році?
Доброго вечора:) Плани такі є, але не в цьому році