your style• 12 марта 2023

Таро. Відповім на одне питання

Відповім на одне питання. Від вас - ім"я
Хи хи, ну ну• 15 марта 2023
Ответ дляyour style
пані Олександра. Карти кажуть, що ви дуже доба і совісна людина, а це трохи зазвичай створює перепони. В вас немає настирливості, немає залізної хватки. І ви завжди в підвішенному стані. Отже бізне, де потрібно вигризати своє місце під сонцем, то не ваш напрямок. Більше спокійнішу роботу вам потрібно. Карти кажуть, що вам потрібно оволодіти якоюсь професією, і тільки тоді - ви знайдете своє місце, і у вас будуть гроші
Дякую, трохи є... Але люблю коли робота не спокійна і багато всього. А от настирливість не моє, я відійду. Освіта давно отримана, буду думати, дякую ще раз, головне, щоб в 50 не стояти на тому ж місці роздумів.
Чомусь вважається, якщо ти не йдеш по головам, то слабка людина. Але справедливості раді, якщо з людьми чесно та відкрито, то і знаходиш таких саме

автор your style • 15 марта 2023
Ответ дляСчастливая бесприданница
Дякую за відповідь.
Якщо дозволите, дам зворотній зв´язок: наразі у нас чудові відносини, жодних непорозумінь чи сварок. Турбота взаємна, ласка навіть на побутовому рівні. Впевнено йдемо в напрямку дітей. Не спостерігається ніяких зупинок. Але бентежить те, що я тепер не а змозі виконати зобов´язання і спростувати ту історію і сказати правду теж не можна. Чоловік згадував ті події при кожній сварці і ставив умовою продовження наших відносин мою обіцянку довести правдивість моїх слів. Боюсь коли знову зайде розмова мені не буде що йому сказати і він піде від мене
Дякую вам за відповідь:) Не піде він від вас. По картам - далі просто щаслива сім’я
Счастливая бесприданница• 15 марта 2023
Ответ дляyour style
Даруєте оптимізм. Уклін вам за ваш труд
автор your style • 15 марта 2023
Ответ дляСчастливая бесприданница
Даруєте оптимізм. Уклін вам за ваш труд
дякую:) Будьте здорові та щасливі:)
ЗаведУющая• 16 марта 2023
Доброго ранку 🙏. Вибачте , можна за сина запитати ?
автор your style • 16 марта 2023
Ответ дляЗаведУющая
добро ранку:) питайте
Тішуся неперетішуся• 16 марта 2023
Добрий ранок. Я уже питала за доньку Дашу. А якщо запитати: чому вона народилась хворою?
автор your style • 16 марта 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
доброго ранку:) Цікаві карти випали. Одна карта каже, що партнери обидва фізично були і є здорові. Були обстеження, аналізи - все було добре. А друга карта каже, що це було на психосоматичному рівні. Колись хтось з партнерів дуже прогнівився
Тішуся неперетішуся• 16 марта 2023
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь. Так, здорові, спортивні. Друга дитина здорова. Є повага і любов, образи теж звісно були. Але на момент народження все було добре.

автор your style • 16 марта 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую за зв’язок. Це не обов’язково цей гнів був у шлюбі. Це може тягнутись з минулого. Можливо ще - ну дуже великий стрес пережитий.
Залізний занавіс• 16 марта 2023
Доброго дня, чи зміню я роботу на кращу? Дякую за відповідь
Хомо_сапиенс• 16 марта 2023
Добрий день
Як матимете час і натхнення, подивіться, чи буде у мене ще малятко
Марю дитиною, багато чого вже могла би їй дати, та не маю чоловіка)
Отака от ситуація, що хочеться повірити у диво
автор your style • 16 марта 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Добрий день
Доброго дня, пані Олена:) Вибачте , але на 2023 рік народження маляти я не бачу. Ситуація щодо цього закрита. А от на 2024 рік велика вірогідніть народження у вас:)
Хомо_сапиенс• 16 марта 2023
Ответ дляyour style
Дякую вам за надію 🙂
Усього найкращого вам у житті 💐
автор your style • 16 марта 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Дякую вам за надію 🙂
Усього найкращого вам у житті 💐
Дякую:) Це взаємно:)
ЗаведУющая• 17 марта 2023
Ответ дляyour style
добро ранку:) питайте
Доброго ранку ). Пізно побачила вчора вашу схвальну відповідь 🤗. Син Максим , знаходиться зараз далеко . Не подобається його психологічний стан зараз , чи все налагодиться в нього , чи знайде друзів ? Які можливі події з ним ? Дякую ).
автор your style • 17 марта 2023
Ответ дляЗаведУющая
Доброго і вам дня:) Для нього життя там - це іспит. Йому важко психологічно, важко морально. Він вчиться? Карта показує - навчання. Так, згодом будуть і друзі. Про події: чи то конурс буде, чи змагання якісь. Звернеться з проханням до когось про надання допомоги. Те, до чого син йде- якась ціль- наразі недосягнута поки
ЗаведУющая• 21 марта 2023
Ответ дляyour style
Дуже дякую за відповідь . Дійсно , навчається 🤗. Скажіть , а можна написати Вам в особисті, є питання 🙏?
автор your style • 21 марта 2023
Ответ дляЗаведУющая
пишіть:)

Кривая спроса• 26 марта 2023
Ответ дляyour style
Вибачте, як це візьме Київ?
взяв, дякую
Контрольница• 28 марта 2023
Ответ дляyour style
Зараз стоїть знак стоп у вас на покупку, але далі -так , купите
Що з моїм братом?
автор your style • 29 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Що з моїм братом?
ну хоча б трохи інформації:) ваше ім’я, ім’я брата?
Контрольница• 29 марта 2023
Ответ дляyour style
Тетяна. Брата звати Сергій.
Дуже переживаємо за нього, бо взагалі не знаємо, що в нього в житті відбувається останні 2 роки.
автор your style • 29 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Тетяна. Брата звати Сергій.
Можете написати мені в особисті, я гляну.
Чекаю завтра• 25 апреля 2023
Ответ дляyour style
Автор, будь ласка, я на грані. Чоловік або інша людина, з якою відносини. З ким буде гарно?
Я Наталія, чоловік Олександр, стоїть нам помиритися чи ні?
автор your style • 25 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Доброго ранку. А другого чоловіка як ім’я?
Чекаю завтра• 25 апреля 2023
Ответ дляyour style
Доброго ранку, Ілля
автор your style • 25 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Доброго ранку, Ілля
Наталія, я так зрозуміла, що чоловік тисне на вас? Відносини будуть морально важкі, Олександр- власна і сильна людина. Ви будете вимушені з ним помиритись, так як обставини будуть тиснути. З Іллею не бачу подальшого розвитку ваших відносин, буде період , коли трохи покращення буде, а потім - застій.
Чекаю завтра• 25 апреля 2023
Ответ дляyour style
Чоловік то хоче помиритися, то ні, дуже морально важко, це так, купа претензій. Не живемо разом 3 місяці. Зараз він сказав мені, що він хоче жити один, а мені було жаль його. Це не дає мені розвитку в інших відносинах. Можливо мені звернути увагу на них?
Ілля хоче розвитку, але я не розумію як це буде, він дуже спокійно відноситься до усього і до мене. Чекає на то щоб я закінчила з чоловіком все. Але я не розумію, краще це чи ні для мене
Дуже дякую
автор your style • 25 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Дуже дякую
Я зрозуміла. Те, що показало на трьох картах про Іллю - то відношення з ним не мають далі розвитку.