your style• 12 марта 2023

Таро. Відповім на одне питання

Відповім на одне питання. Від вас - ім"я
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ой, тільки дішло до мене, що означає вдома? Спочатку подумала, що в Україні, а тепер може це означає вдома, тобто дома... ?
так

SARA_SH• 13 марта 2023
Добрый день)
Очередь прошу ответ на 389 вопрос)
Заранее благодарю!)
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляПотужна махіна
Какой мой источник дохода Оксана
карти показують: або ви в політиці, або журналіст, можливо ще, на скупці золота.
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляSARA_SH
Добрый день)
Очередь прошу ответ на 389 вопрос)
Заранее благодарю!)
Доброго і вам дня:) Так, буде. Спочатку піде вгору, завдяки вашій настирності, потім - такий собі передих , зупинка. І дал рекомендація карти: прислухатись до своєї інтуіції, як вона вам підкаже
Банан-барабан• 13 марта 2023
Доброго дня!
Також сподіваюсь отримати відповідь.
Наталія, чого очікувати в особистому житті, чи будуть стосунки?

Дякую.
SARA_SH• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
Благодарю от всего сердца! Хорошего вам дня!
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляБанан-барабан
Доброго дня!
Також сподіваюсь отримати відповідь.

Дякую.
у вас як замкнуте коло. І біг по цьому колу. Взагалі : карта боротьби, відстоювання своїх позицій часто, відстоювання своїх кордонів , наче, хтось вами часто керує( можливо рідні). Стосунки будуть, - не зараз , але вже закладені вищими силами
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляSARA_SH
будь ласка:) будьте здорові:) Взаємно- і вам гарного дня!
Банан-барабан• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
Дякую, як же влучно ви все описали - біг по колу...
Дуже хочеться зійти з цого кола і зустріти споріднену душу.

Ще раз дякую!

автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляБанан-барабан

Ще раз дякую!
будь ласка:) будьте здорові та щасливі!
Ангелок з ріжками• 13 марта 2023
Добрий день.
Подивіться, будь ласка, ситуацію стосовно роботи. Вибачайте, перепитую, бо відповіді не було. Заздалегідь вдячна!
Оксана.
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Добрий день.
Оксана.
Доброго вам дня:) На цій роботі- таке склалось враження, що ви себе в жертву приносите- і сил немає терпіти, і нікуди йти поки. Поки карта закрита, а от далі- ви змінете роботу, десь місяців два- три - і для вас буде хороша робота
БоВжеВільна• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
Дайте відповідь #508
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Дайте відповідь #508
Чи у вас до партнера недовіра, чи в парнера до вас. Я не можу сказати по картам, чи вони згасли. Ні , не згасли, але дуже глибоко самоліквідувались через постійні емоційні гойдалки. Але вони є , скриті і приховані. Будете стояти на порозі розлучення, можу навіть сказати, що подасте заяву, потім заберете
БоВжеВільна• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
Афігеть,хочу,і не хочу,хочу бути в шлюбі,дякую
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляБоВжеВільна
будь ласка:) будьте здорові!
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Добрий день.
Оксана.
Доброго дня:) Бачу є відчай, є апатія, і немає грошей. Так не завжди буде. сКОРО буде робота, не дуже грошова, але достатньо для життя
Дуже дуже вумна• 13 марта 2023
Будь ласка пост 505
Ангелок з ріжками• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
Дякую! Прямо в точку. Це мої думки. Все так і є. Влітку залишилася без роботи. Більше 6 місяців не могла знайти нову. Скільки розіслано резюме, скільки співбесід було... і нічого. Зневірилася в собі, у своїх силах, знаннях, не розуміючи що робити і куди рухатися далі. Нещодавно оф. влаштувалася на саму звичайну роботу аби витягнути себе з цього депресивного стану. Зп мінімальна, колектив - краще промовчати. З таким поводженням людей між собою стикаюся вперше в своєму житті. Просто працюю.... Ніколи б раніше не подумала, що до такого докочуся. Але все ж таки заспокоюю себе, що це тимчасове явище і з часом знайду кращу.

автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Будь ласка пост 505
Йому завжди щось мішає. Карта каже про незрілого чоловіка, який трохи не усвідомлює, що несе відповідальність за сім’ю. Вибачте, але по картм- як наче, він не дуже й біжить її шукати. В цьому місяці не бачу
Тишком нишком• 13 марта 2023
Дайте, будь ласка, відповідь на 494 питання.
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляТишком нишком
По картам: один з партнерів вводить в оману . Ви знаєте, карти випадають такі перемінливі: то так, то по -другому. Сьогодні добре, завтра - ні, сьогодні при грошах, завтра - без. Тому я скажу: 50 на 50
doctor_neo• 13 марта 2023
Пожалуйста, ответьте на вопрос 430
Тишком нишком• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
Дякую !
Обнемашечка• 13 марта 2023
Можете відповісти на №318? Дякую.
Дуже дуже вумна• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
Неправда, у меня муж с 21 года работает в крупных компаниях, последняя работа с ЗП 2000 уе в Украине. Сейчас за границей пытается найти, но есть определенные трудности
Брынза• 13 марта 2023
Здравствуйте
Можете посмотреть ответ на вопрос 495, пожалуйста
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
То добре, що не правда. Я рада, що це не так.
автор your style • 13 марта 2023
Ответ дляБрынза
Здравствуйте
Доброго дня:) А чи все у вас добре по здоров’ю?
Брынза• 13 марта 2023
Ответ дляyour style
На той недели была у гинеколога, сказала что все хорошо.
А что?(