ПоЗиТиВнАя• Изменено 12 марта 2023

Яку книгу зараз читаєте?

Хочу відволіктися. Напишіть, будь ласка, хто що зараз читає чи дочитав
Леді_в_пледі• 12 марта 2023
Дочитала другу книгу серії Будинок дивних дітей, буду починати збірку Стуса.

AnnaOst• 12 марта 2023
Мені щоб відволіктись найкраще підходить фантастика. Найзалипатільніше з останнього прочитаного ’Ложная слепота’. Вирішила ввечері почитати щоб відволіктись, отямилась вранці коли дочитала) Ще непогана ’Танець недоумка’ Іларіона Павлюка.
Якщо любити жанр мемуарів і 60-ті, рок то дуже рекомендую ’Як діти’ Паті Сміт.
Sephia• 12 марта 2023
М.Кідрук. доки світло не згасне.
А до цього була, 2 брата. Автора не пам´ятаю, но дуже сподобалася
Омлетик• 12 марта 2023
Ответ дляSweet_Dreams_
А я бы Историю Украины перечитала . Может кто подскажет толковые издания или энциклопедии.
Портников якось на такий запит рекомендував цикл Т.Снайдера.
Сама збираюсь, ніяк не почну)
Карамелька• 12 марта 2023
Ілларіон Павлюк Я бачу, вас цікавить пітьма
Люблю джаз• 12 марта 2023
І будуть люди. Нудновато, параллельно уже 2 детектива Кокотюхи прочитала.
Железный коготь• 12 марта 2023
Йаэль Адлер - Что скрывает кожа
Планшетница• 12 марта 2023
Унесенные ветром, Маргарет Митчелл
Ростки жимолости• 12 марта 2023
Потянуло на классику. Дом с мезонином, перед этим был Хамелеон.

Веселуха Муха• 12 марта 2023
Я тільки вчора дочитала Доки світло не згасне назавжди, а перед нею Не озирайся та мовчи. Не сказати що глибокі та читаються просто за день, сюжет не відпускає. Але жахи, тим хто боїться фільмів жахів та дуже вразливим читати не рекомендую.
Ростки жимолости• 12 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
И я заказала такую
Ростки жимолости• 12 марта 2023
Ответ дляПланшетница
Унесенные ветром, Маргарет Митчелл
Купила ее на немецком недавно скоро начну ковырять со своим А1)
Zara Zara• 12 марта 2023
👂👁️👁️👂

👃

👄

Читаю поради що можна почитати
Щебетушка• 12 марта 2023
Відьмак
Не прохожу мимо• 12 марта 2023
Ответ дляРостки жимолости
Посмотрите Charlotte Link. В особенности ее Rosenzüchterin. Очень интересная
Ростки жимолости• 12 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Спасибо
автор ПоЗиТиВнАя • 12 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
Відьмак
Прочитала тільки першу книгу. Не зайшла мені :(
Фільм подивилась, цікавий. Хотілося б продовження
Щебетушка• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А мне ок
автор ПоЗиТиВнАя • 12 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Кідрука читала тільки ’Зазирни у мої сни ’.
Не мій автор.....

Не прохожу мимо• 12 марта 2023
Ответ дляРостки жимолости
Спасибо
Еще Romy Hausmann - Liebes Kind вспомнила. Вообще у меня много эл.книг в оригинале нем и англ, если понадобится, могу рекомендовать дальше
автор ПоЗиТиВнАя • 12 марта 2023
Ответ дляЩебетушка
А мне ок
якось не люблю з цими закрученими іменами

Вже через це кілька книг відклала
Щебетушка• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя

Вже через це кілька книг відклала
Я подсела на такое 21 год назад. Лежала в роддоме, мне принесли первую книгу ’Волкодава’.
Веселуха Муха• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не мій автор.....
Я ще якось пару років назад ’проковтнула’ Тринадцяту казку та Смажені зелені помідори в кафе Зупинка. Та багатьом дівчатам тут, на форумі, ці книжки не дуже сподобалися. Також легко читалася Я бачу вас цікавить пітьма. Ну і Зулейха відкриває очі, але мені здається, що її вже всі перечитали. Ще Жінки та сіль, так нічого.
Мюллерная• 12 марта 2023
Ответ дляРостки жимолости
это отличная книга для начала чтения с другом языке, еще советую Робинзона Крузо, тоже очень легкий слог
автор ПоЗиТиВнАя • 12 марта 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Я ті помідори починала 3!!!! рази і не дочитала.
Казку теж починала.....

Зулейха в списку.

Пітьму ще не читала.

Дякую!
Веселуха Муха• 12 марта 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Казку теж починала.....

Зулейха в списку.

Пітьму ще не читала.

Дякую!
У помідорах початок дійсно нудноват, мені просто подобалося читати із-за атмосфери книги, але десь на середні розкручується сюжет, справжня пригода))) Але так, специфічна.
Наталья Марганец• 12 марта 2023
Вино из одуванчиков😊
все по ГОСТу!• 12 марта 2023
Паралельно читаю Дэвид Герролд Дело человека и Майкл Крайтон Штамм Андромеда
Зайченя• 12 марта 2023
Щойно закінчила детектив ’Чорнильно-чорне серце’ Гелбрейта, я люблю усю серію.
Ростки жимолости• 12 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Спасибо. Записала. Я пока только адаптированные тексты читала. Вот сегодня открыла местную газету... Пока не очень идёт