Медсестричка• 12 марта 2023

Ситуація з подружкою. Кафе

Зустрічаємось з подружками в кафе доволі часто.
Зазвичай замовляємо однакове і ділимо рахунок на всіх. Наприклад кожна по шашлику, салату або піца одна на всіх.
Я зараз обмежую харчування по здоров´ю, наприклад салат з заправкою мені неможна, а шашлик з телятини або курки можна.
Пішли в кафе. Дівчата замовили салат, я м´ясо. Вартість моєї страви дорожча. Одна з подружок вхопила рахунок, порахувала вартість своєї їжі і поклала на стіл готівку. Відповідно всі розплатились за себе окремо. Якщо грубо то моя страва коштує 250, страви дівчат по 200.
Через два тижні йдемо в кафе знову. І в мене все ще обмеження в харчуванні, я замовляю лише келих вина, дівчата повноцінну вечерю. І ця ж подружка коли приносять рахунок пропонує ділити все порівну. Мій келих вина 100 грн, їхні страви і алкоголь в середньому по 500. Я відмовляюсь. В результаті я жидівка. При чому, коли я нагадала про минулі посиденьки, то круглі очі і вмовляння що такого не було і я все не так зрозуміла.
Результат:
вже голосів: 336
317 (94.35%) Кожен платить за себе
13 (3.87%) Необхідно ділити на всіх
6 (1.79%) Ваш варіант в коментарях
Маю сечі• 12 марта 2023
проблеми бідних. Класика

Редисочка• 12 марта 2023
странная дружба, когда тебя называют жидовкой
emerald_88• 12 марта 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Алкоголь ,т.е. вино,можно 1 раз в неделю.
При каких это таких заболеваниях, например? Да ещё и на голодный желудок))
Не, я знаю что врачи разрешают, потому что многие люди не могут вообще не пить, но это не значит что это действительно можно.
Закуйовджена життям• 12 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Автор а по честному без вашего фальшивого утрирования?Салат не может стоить как шашлык,то есть если шашлык 250 грн то салат в таком кафе не 200рн а 100,и даже меньше .по поводу второй ситуации что это за повноцинна вечера за 500 грн на душу?И какое это у вас ограничение по здоровью что вы шашлыки точите и бухаете?Чек будет?Или охота научится тролингу,но увы математика не ваше ?
Смотря какой салат.100 гривен салат стоил 3 года назад
Накрыло-не отпускает• 12 марта 2023
та подружка токсичная
автор Медсестричка • 12 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ну вони не тільки салат замовляли, а ще й до салату алкоголь. Я в той день алкоголь не вживала. І де ви бачили салати в кафе по 100 грн? Мабуть це кафе в селі на три хати. Або салат з огірків і капусти.
На інший день дівчата замовляли дорогий салат з креветками і морепродуктами + стейки з червоної риби + алкоголь.
У мене був лише келих червоного сухого вина 200 гр. В якому місці я, як ви виразились, бухаю?
Огірок та Помідорчик• 12 марта 2023
Ответ дляМедсестричка
Не всі, тільки та, що перший раз схопила рахунок і порахувала свої кошти, бо в неї їжі було на 50 грн менше, ніж в мене. А коли в неї їжі на 300 грн більше, ніж в себе, то дуже здивувалась, що я на всіх ділити відмовилась. Інші дівчата мене підтримали.
Я б сказала, що жлобиха та хитро зробленна оця ваша подруга.
Взагалі то ви могли б мати гроші тільки на той келих вина.
Чи якщо вона така щедра, сплатила б вам ваш заказ.
автор Медсестричка • 12 марта 2023
Ответ дляemerald_88
В мене був не голодний шлунок. Я повечеряла вдома, бо їсти в кафе для мене в той раз було запізно. Замовила собі келих сухого вина і сьорбала його потрошку весь вечір.
ВсеЧетко• 12 марта 2023
Ответ дляМедсестричка
Заболевание какое?Или троль Ещё не придумал ?

Безлім на все• 12 марта 2023
Взагалі, щоб такого не було, замовляють окремими чеками. І кожен платить за себе і питань дурних не виникає
автор Медсестричка • 12 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Чого ви всі причепились до моєї болячки, то так важливо в моєму питанні?
В мене дуже великий цукор та інсулінорезистентність. Рекомендоване триразове харчування без перекусів. Шашлик з курятини або телятини без кетчупу та майонезу можна, а салат з майонезом ні. Перший раз ми зустрічались в кафе на вихідних, як раз в обід, тому я замовила собі дозволений шашлик з телячої вирізки. Наступного разу ми зустрічались в кафе ввечері. Була велика перерва між обідом і вечерею тому я повечеряла вдома, а в кафе випила келих сухого вина, яки мені лікар дозволила раз на місяць у кількости 200 грамів.
ЯяяКакаджамбо• 12 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Чого ви доколупалися до дієти автора? Як це впливає на її питання і ситуацію? Навіть якщо вона просто не хотіла вже їсти, а просто пішла на келих вина за компанію, вона що має платити за вечерю подруг?
Зоряний Шлях• 12 марта 2023
Якщо різниця незначна, то можна пополам
Бывает и такое• 12 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Ага, тоже улыбнулась) «Я на особом питании, но взяла вино»))
Я на особом питании, мне нельзя животные жиры, соусы типа майонеза, растительные и ненасыщенные жиры ограничено. Алкоголь вообще не нормируется. Не думайте, что знаете все.
Бывает и такое• 12 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Цезарь с креветками аж бегом может стоить.
Бывает и такое• 12 марта 2023
Ответ дляВсеЧетко
Она что писала, что больна? Врач мог быть диетолог . И да, диетологи разрешают сухое вино ограничено.
автор Медсестричка • 12 марта 2023
Раніше ми завжди замовляли однаково.
Дівчата, давайте по порції шашлика, ОК. Давайте сьогодні піццу - ОК. Давайте сьогодні суші - ОК. Весь час замовляли однаково і ділили рахунок на всіх. Через мене два рази їжа різна. Перший раз в мене більше, другий - в мене менше.
Наче дівчина і жартома сказала ’ну ти і жидівка’, але образливо, бо минулого разу себе до жидівок вона не приплела.
Рюмка ДЗЫНЬ• 12 марта 2023
Ваша проблема в том, что денег толком ни у кого нет и все сейчас дорого, но вы все трое хотите приобщиться к красивой жизни
Стриптизерка• 12 марта 2023
Ответ дляМедсестричка
Раніше ми завжди замовляли однаково.
Это оскорбление, а не шутка, в таких случаях нужно сразу одёргивать.

автор Медсестричка • 12 марта 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Ми ходимо в кафе мінімум раз на місяць вже багато років. Завжди платили навпіл, ні в кого питань не виникало.
Навіть якщо не брати до уваги показову оплату своєї їжі подружкою минулого разу то сплатити 100 грн за своє вино і (500*4 + 100) 450 грн якщо все ділиться навпіл велика різниця.
Рюмка ДЗЫНЬ• 12 марта 2023
Ответ дляМедсестричка
Ну мы тоже раньше регулярно встречались. Более того, у нас нормальная дружба и бывает такое что угощаем друг друга, типа сегодня плачу я. Сейчас сложное время, встречаемся на кухне дома. А вот эта борьба за оплату и обзывание это не дружба совсем.
автор Медсестричка • 12 марта 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Не я це почала, і дурнішою бути не маю бажання
Звездолётчица• 12 марта 2023
каждая платит за себя, всегда. никогда вообще не придумывали делить счет на всех.
Рюмка ДЗЫНЬ• 12 марта 2023
Ответ дляМедсестричка
Договаривайтесь на старте значит
Звездолётчица• 12 марта 2023
зачем вообще делить счет на всех - кто-то может объяснить?
Рюмка ДЗЫНЬ• 12 марта 2023
Ответ дляМедсестричка
Раніше ми завжди замовляли однаково.
Она просто под дурочку косит)
автор Медсестричка • 12 марта 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ми раніше все однаково замовляли і ділили на всіх.
А тут подружка спочатку демонстративно за себе заплатила, бо з´їла менше за мене. А потім свою суму в п´ять разів більшу за мою захотіла поділити навпіл.
Каркуша Клара• 13 марта 2023
Та шліть їх подалі, от курви
Дайте вподобайок• 13 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Если вы не сталкивались с таким, это не значит что этого нет. Я с проблемами ЖКТ была и нельзя было много чего, но сухое красное вино немного можно было, врач сама говорила. Но не каждый день конечно и совсем чуть чуть.