Рогнеда Карповна• 12 марта 2023

Чтобы не опозориться

Начало отношений, первый раз хотите его накормить). Каким блюдом Вы удивляли любимого? Чтобы и не сложно и вкусно:)
Первоклашка Я• 12 марта 2023
Тут же пишут все готовка не важно))
Сірничок• 12 марта 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую дуже! :) Карпатка, щось новеньке для мене, цікава назва:)
https://youtube.com/watch?v=OtKjSjAvcrs&feature=sh...
МельничукОля• 12 марта 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую, можна :)
Гриби обжарити, окремо обжарити цибулю, ( я при жарці даю в кінці цукор) об´єднати. Уформу викласти тісто, викладаємо гриби. В мисці збиваємо 6 яєць, до них додаємо 2 столовв ложки сметани, 2 ст.л. кохмалю, солимо, перчимо, трішки хмелі-сунелі. Цю суміш виливаємо на гриби. І випікаємо 30-40хв.
автор Рогнеда Карповна • 12 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Вопрос не мне , но посмотрите у Глинской Лизы , она и печенье печет , но можно и купить , а крем вкусный получается .
Спасибо!
Zara Zara• 12 марта 2023
Вареники або пільмені зі сметаною
автор Рогнеда Карповна • 12 марта 2023
Ответ дляСірничок
Вдячна Вам!
автор Рогнеда Карповна • 12 марта 2023
Ответ дляМельничукОля
Ммм, смакота:) Дуже дякую!
Крапипопка• 12 марта 2023
Тарт со шпинатом и красной рыбой .
Гл. Амурная• 12 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Сільотка + олівє
И пилотка
автор Рогнеда Карповна • 12 марта 2023
Ответ дляГл. Амурная
И пилотка
Вы ошиблись рубрикой.
Мусик Пусик• 12 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Сільотка + олівє
Словарём
Кукарикуууууу• 12 марта 2023
едой мужчин не удивляла никогда
вобще не готовлю и не убираю
ПодругаМужа• 12 марта 2023
Завжди готувала добре. Коли вперше готувала для вже майбутнього чоловіка, так старалась, так старалась, що нічого не вийшло🤣 я зіпсувала смажену картоплю🤣 і млинці вийшли як омлет🤣🤣
Досі згадую) а потім розслабилась і готую в кайф. Було б кому...
автор Рогнеда Карповна • 12 марта 2023
Ответ дляПодругаМужа
Дякую, що поділилися своїми спогадами :)
Скомуниздила• 13 марта 2023
Ловити самця на їжу не дуже гарна ідея. Будете у другу зміну на кухні відробляти.