А я нівроку• 12 марта 2023
Сколько лет девушке?
Как вам типаж?
Попельшка• 12 марта 2023
Взгляд злой, поэтому мне некрасивая. Но черты лица правильные, хотя и намазюкана слишком.
Кошечка-муркошечка• 12 марта 2023
Дівчинка виглядає на 40+
Але це через купу фільтрів та макіяжу
Ламборджини• 12 марта 2023
На фото уйма фільтрів і косметики,ну явно ніякі не 40, тридцять років я думаю,може виявитися і молодшою
Щас ухожу• 12 марта 2023
Ответ дляПопельшка
Натягніть на себе маску «гламурний мейк» і ви будете така сама
ЯсноВидящая• 12 марта 2023
Все добре. Трохи замилена на фото, ну куди ж без цього тепер )) гарна і я би сказала оригінальна зачіска, а не просто рівний ботокс
Стрекоза любви• 12 марта 2023
Мені здається це якийсь трололо виставляє фото лівих дам, може знайомих? Дівчина яскрава, думаю дасть фору багатьом через те, що вміє підкреслити свої переваги в доволі сучасно виглядає. Хоча обличчя доволі зле.
Попельшка• 12 марта 2023
Ответ дляЩас ухожу
Откуда эта маска?