Лика-прилипка• 12 марта 2023

Це капець. Школа і частохворіюча дитина

Сил вже немає. Два тижні тому як хворів на грип А, температурив так, це жах був. Перед цим теж хворів на ГРВІ, от пройшов тиждень без балячок і знов((( Перший клас. Коли стане легше?
Форс мажор• 12 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Навіщо? І Ви уявляєте, як дитині 37.5-38 висидіти на уроках?
Ну, сидите дома🙌🏻

Самая СоветЧиваЯ• 12 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Причем тут это ,дочка ходила и в садик и в младшую школу с одинаковым успехом , бесконечно ОРВИ , бронхиты ,ангины ,отиты, антибиотики ,больницы
Стало легче вот в этом учебном году, в пятом классе она сейчас , учится дистанционно ,так как у нас в городе нет других вариантов ,и наконец то не болеет
При тому, що в дитини якщо не сформований імунітет, то він буде формуватися. Ваша донька в садочок ходила постійно чи після хвороби на декілька місяців дома залишали?
автор Лика-прилипка • 12 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Зараз багато хвороб через довгі тривоги. Скупчення великої кількості дітей в теплому і не дуже провітрюваному приміщення. Перебування в підвалі з великою кількістю дітей дає такі затяжні хвороби.
Працюю вдома. Якщо тривога- забираю. Йти 5 хв пішки. Дитина не сидить в укритті
Шкура Шуры• 12 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
У нас наоборот🤷🏼‍♀️
Все дети разные и не всем такой метод подходит. Вам повезло, мне нет.
Распутница• 12 марта 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ходила постоянно ,это не помогло сформировать ей иммунитет
Місячне Сяйво• 12 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
А потім повертаєте? Тобто дитина все одно повертається до дітей, які сиділи разом і вже далі обмінюються вірусами.
У нас в класі, хоча 12 дітей всього, так сильно не хворіли діти в прошлому році. Цього року, саме під час затяжних тривог, всі по кругу хворіють. Сама в шоці. Дитина тиждень дома - тиждень в школі.
Форс мажор• 12 марта 2023
Ответ дляШкура Шуры
Мы просто очень давно живем в др стране с таким подходом. Все дети постоянно в школе. Никто не валяется месяцами по больницам. Дети всегда голые, на земле, с соплями по колено😄 еще очень хорошо для иммунитета спорт, бассейн в особенности в любой сезон
Мудрецыха мира сего• 12 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
у меня тоже так было. а представьте, если в офисе работать, это ж сколько больничных брать надо.
да и ребенка как не жалеть - уколы от пневмонии дико болючие, а после выздоровления он еще месяц бледный и слабый.
короче, я за то, чтобы лечить дома при самом начале недомогания. а не усугублять.
автор Лика-прилипка • 12 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
Ну, сидите дома🙌🏻
Сидимо. Бо зараз слабкість, болить голова, очи… А слідуючи вашій логіці, завтра мені треба підняти його в школу. За для чого? Про те, що притягти хвору дитину і перезаразити ще пів класу, я вже мовчу.

Форс мажор• 12 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Тогда не создавайте такие темы. Возможно, когда-то вы придете к тому, что захотите попробовать. Согласитесь, когда вы болееете и лежите трупом без позитивного настроя на выздоровление, то это затягивает. Я понимаю, что первые два- три дня можно чувствовать себя очень плохо, но нужно сокращать эти недельные отсидки дома.
автор Лика-прилипка • 12 марта 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Повертаю. А якби і ні, всеодно на слідуючий день діти між собою контактують.
А_мій_самий_самий• 12 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
Просто ходить в школу , если нет темпы 38.5
Маю надію, що ви жартуєте! Це якщо не шкода власної дитини- пофігу на чужих? Заражати інших дітей?
Мудрецыха мира сего• 12 марта 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
и еще учителей. круговорот бацилл по школе
автор Лика-прилипка • 12 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
А де я писала , що ми сидимо тижнями вдома? Між одужанням від грипу ( хворів днів 6) до сьогодні, пройшов тиждень, здоровий тиждень. Пішов у школу. Вчора чихав, сьогодні температура.
Ви ж чітко написали, що треба вести дітей до школи, якщо немає гострої гарячки, а зараз вже про три дні пишете.
P.S. Які теми мені створювати, не Вам вирішувати.
Місячне Сяйво• 12 марта 2023
Ответ дляЛика-прилипка
От вам і відповідь. Збільшилась кількість контактних дітей між собою у великому не провітрюваному приміщенні. Добре, якщо воно без пилу і бруду. Про це мені також підтвердила педіатр. Тільки є затяжні тривоги - купа хворих дітей, нажаль. Ще й зима цьогоріч така, що дає розвиток всім можливим хворобам.
Але, можу вам трохи дати надію. 12 разів на рік, без ускладнень, хворіти дитині абсолютна норма.
Шкура Шуры• 12 марта 2023
Ответ дляФорс мажор
Это все подходит для условно нормотипичных детей, у которых нет проблем с иммунитетом. У меня ребенок с проблемами по здоровью, генетика, нам такое не подходит. И по вашему мне его с пневмонией в школу нало было вести? Сказать в больнице, что мы не будем там ’валяться’, как вы выразились? Мы полежали в больнице неделю, две недели дома восстановились, пошли в школу, через день 38,5. Мне его нужно было продолжать водить? Никто этого не поймет, пока сам с этим не столкнется. Поэтому я и говорю, что здоровые дети- это самое большое счастье.
Форс мажор• 12 марта 2023
Ответ дляШкура Шуры
Не знаю ваших диагнозов, но и не могу сказать, что у моего не было проблем со здоровьем. Пока я не поменяла тактику болел каждый месяц ларингитами со стенозами, аденоиды моментально выросли до космических размеров, даже рот не закрывался уже. Поэтому можно просто относиться проще и к болезням и к комментариям🙂🙌🏻