пані Солоха• 12 марта 2023

Может ли быть карма за секс с женатым в таком случае?

В 22 года я поехала на море одна (после расставания с парнем) , в клубе познакомилась с мужчиной и у нас был секс на одну ночь. Только спустя 2 месяца когда он написал, я через соцсети узнала что он женат и у него есть дети. Но на тот момент я об этом даже не подозревала, просто встреча в клубн и потом секс и все,я уехала потом домой.
Кусачая Я• 12 марта 2023
Всё может быть

Бавовна• 12 марта 2023
Ні, карма якщо з сім’ї уводите. А так - рАзвлекалочка. Тим паче ви не знали...
Я супер-пупер• 12 марта 2023
Когда уже ему карма прилетит?
ішо• 12 марта 2023
так що сталось, хата сгоріла, волоссявипадає, зубі почали хворіти карієсом?
Не кую, не мелю• 12 марта 2023
Ерунда, в чем сейчас проявляется по вашему карма? Что случилось?
Ммилаха• 12 марта 2023
Забудьте о нём,как о страшном сне,и всё будет норм
автор пані Солоха • 12 марта 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Ни в чем. Просто вдруг бумеранг прилетит… но я ведь не знала что женат.
И ещё вопрос, вы бы написали об этом его жене? Видела в соцсети. Фотки с мужем,детьми и не подозревает что он …
к.Буланова• 12 марта 2023
Не, конечно. Не бывает никаких расплат, как и справедливости.
Не кую, не мелю• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Не было бы интернета и не узнали бы. Не накручивайте, мысли материализуются. Жене писать не нужно, забудьте их и живите дальше

к.Буланова• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Да, надо сознаться. Отличная мысль. Дело было лет 10 назад?
Я супер-пупер• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Вот оно вам надо, писать
Глас_Народа• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Не трогай жену
Скромняшка• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
А может, подозревает
ХвилювАллочка• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Видать таки хочет увести, раз жене собирается написать
никогда такого не было• 12 марта 2023
Нет никаких карм, бумерангов и ответочек. Как и справедливости.
Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
А я вважаю що напишіть. Немає чого робити з дружини лохушку, тим паче якщо пише пізніше хотів продовження зустрічей, будете неви, буде інша, нехай дружина знає з яким мудаком живе... може щось змінить в своєму житті.
База_птеродактилей• 12 марта 2023
Если в карме есть Аркан Башни или Влюбленные -да. Незнание закона не освобождает от ответственности.
Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
А я вважаю що треба повідомляти дружину, правильно робить! нехай знає з яким мудаком живе з дітьми під час обстрілів, а могла б бути в Німеччині, Ірландії, тощо
Kusalochka• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
У вас диагноз какой?)

Сладко-соленая• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
ахах, пишите конечно
Тумба-юмба• 12 марта 2023
потерлись геніталіями, нічого особливого. Котики в дворі шодня і нічо
Милота• 12 марта 2023
Ви себе з´їдаєте самі і невдачі пов´язуєте з тим випадком, бо совість гризе. Ота совість і є Ваш палач. Ні, ні і ще раз ні!!! Якщо Вам це дико, простіть себе. Життя, буває, Ви всього навсього людина і не можете знати все. Посміялися, випили вина і забули.
ХвилювАллочка• 12 марта 2023
Ответ дляБавовна
Може вони в своїй сім´ї самі розберуться, без доброзичливих пані на скамєєчкє? Нащо зразу ставити кліше дружина-лохушка? Якщо чоловік кобеліно, то і без сторонніх дружина зрозуміє. А от ті, хто пхають довгого носа в чуже життя мені більше огидні.
Трільчиха• 12 марта 2023
Ответ дляKusalochka
У вас диагноз какой?)
Штатний тріль
Первоклашка Я• 12 марта 2023
Если у вас есть муж или в будущем ваш муж/парень тоже может изменить.
Магиня• 12 марта 2023
Може бути звісно

Моя історія:в кінці серпня познайомились приховав,що одружений був моїм першим чоловіком ще вересень та жовтень інтимні стосунки були,але не часті потім признався і кінець,і що ви думаєте в тому ж році тільки вже в грудні мені зрадили зрозуміло,що вже інший хлопець, але травма на все життя тепер через це...

Це давно було,не знаю можливо так співпало просто і це не зв´язані речі,але все ж.
Бавовна• 12 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Ну вона вже частина їхнього життя, бо мала секс з ним і він продовжує писати. Я не розумію таких стосунків, якщо їх можна поміняти і бути щасливими. Не розію наставлених рогів дружинам або чоловікам. Навіщо такі стосунки де щось не влаштовує... Житття одне.
Магиня• 12 марта 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Через це???
СкокоМнеДадите• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
а данном случае писать жене не стоит, тк у вас нет доказательств а ей он наплетет что вы сумасшедшая
Маргарита и Мастер• 12 марта 2023
Ответ дляпані Солоха
Вам немає чим зайнятися ?