Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ви мабуть срачні теми обходите стороною просто ))
І правильне робе. Я їх теж пропускаю.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Гарні коси були. Але ж коси не зуби, відростуть.
Я тут не пойму, просвітіть. Всі пишуть і скрізь читаю, що коли вагітні ходили, то коси ставали густі, гарні, блискучі.
Що зі мною не так? Чого мої як були так і залишились? Випадають ні більше ні менше, однаково я б сказала. Нічого не змінилось. А потім я лиса стану?
Ще одна фобія?
Ответ дляmmi583@mail.ru
Возможно и лысая, у каждой по своему.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Придумаем. Мы никуда не спешим.
не сегодня так завтра прийдёт идея в голову
А може і не прийде.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Однакові весь час були, що у вагітність, що без...
А зараз оце посипалися.
А вітаміни приймаєте?
А зараз оце посипалися.
А вітаміни приймаєте?
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Возможно и лысая, у каждой по своему.
Так не чесно. Чого комусь коси, а комусь лисина? Шо за вселенська несправедливість?
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
А зараз оце посипалися.
А вітаміни приймаєте?
А зараз оце посипалися.
А вітаміни приймаєте?
Нє, я погано відношусь до штучних вітамінів. Ім всього багато.
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Ну так. По европейски
И вот)))
Это ж надо долго думать было прийти на торжественную выкатку самолёта на каблуках на грунт))
Я тут сижу, а каблуки в земле
Гопник какой!
Я тут сижу, а каблуки в земле
Гопник какой!
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Ой, волосы то ерунда. Вас не предупреждали ещё, что скоро зубы сыпаться начнут. Скорее всего
Так, язик та пальці точно зайві
Не збивайте дівчину
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Та нормально, тоді мода така була! )
А в мене зараз виглядає так, наче я заснула, а діти мене постригли ))
Так задумано)
Ответ дляa.ostroverh
Та да)))
Торчала почти параллельно полу))))
Блін, мене так одного разу підстригли. Короче, стриже мене майстер і десь хвилині на двадцятій, я розумію, що вона п´яна. Очі в мене округлились, а вона така: ’та Ви не хвилюйтесь, я п´яна стрижу краще, чим твереза’. В результаті, в мене пучок волосся за вухом, став паралельно землі. Це було щось. І головне, стрижка не так щоб і коротка. Мені приходилось той пучок невидимкою прижимати. Він рік стирчав. Головне, ні до того, ні після, такого ніколи не було.