Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Салаку слабосолёную ела. Захотелось, какпец как. С сладким чаем с лимоном запила.
Я останній раз взяла салаку на ярмарці, думала я чергу не достою, почну її їсти там же прям у продавця, прийшла, почала їсти, а в неї запах як білизною десь мили її. Короче, так і не зїла.
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ні у мене чолка на півголови просто, починається за вухом...
Бгг
Вспомнила как на первом курсе челку подстригла, сантиметра два наверное осталось)))
Ответ дляАмарилис
Колись було модно
Мабуть буде каре, бо я хз як вона то виправить....
Я коли була мешою вагітна, мала волосся майже до попереку, довге, хвилясте, гарне. А потім вагітні гормони бздикнули, і я зробила коротке каре, чи як воно там, з майже вистреженою потилицею )
Ответ дляsobacura
А вы ничего так дамочка
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
С твоими внешними данными,это ерунда. Могли люди даже не заметить или думали, что так и надо. Красоту очень сложно испортить.
Та да)))
Торчала почти параллельно полу))))
Ответ дляa.ostroverh
Бгг
А я в 10 классе себе так отфигачила.
Хорошо, что зима, сидела на уроках в шапке.
Помню, англичанка мне
- Манько, почему на уроке в шапке? Снимите.
Я сняла. Она негромко так
- Наденьте!)))
Помню, англичанка мне
Я сняла. Она негромко так
- Наденьте!)))
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Якби не бан, можна б темку для потриндєлок назвать піздовалка!!!
Є культурний варіант - болталочка)))
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Ага, я вже там була за матюки.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Вульгарно якось
Там матюки, тут вульгарно, коли нормально буде
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Гарні коси були. Але ж коси не зуби, відростуть.
Я тут не пойму, просвітіть. Всі пишуть і скрізь читаю, що коли вагітні ходили, то коси ставали густі, гарні, блискучі.
Що зі мною не так? Чого мої як були так і залишились? Випадають ні більше ні менше, однаково я б сказала. Нічого не змінилось. А потім я лиса стану?