Zelenkа• 13 марта 2023

Хвилювалочка

Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
sobacura• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Це вчорашня стрижка?
Ні, вчорашню я не покажу.
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
А выражение лица, это отдельная песня. Интересно, о чем ты тогда думала?
Наверное что-то вроде ’да когда ж уже домой можно’)))
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Я думала, что твоё Ван лав это Танька
Я любвіобільна)
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Це десь між 1998-2000?
2001+
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я любвіобільна)
Это по другому называется
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ні, вчорашню я не покажу.
Будьласочка. Просимо
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я любвіобільна)
Не схоже
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Нет. Тфу на вас. Больше низачто.
Звожу тебе на море, пожді)
sobacura• 13 марта 2023
Так, треба йти хоч попрацювати за день. Ато якось півдня пройшло під труляля.

Маму поклали в інфекційне відділення, поки піднімуть тиск, візьмуть аналізи і бак.посів. Якщо нічого не знайдуть, переведуть в терапію.
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Звожу тебе на море, пожді)
Курортний роман, а там...
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Мабуть буде каре, бо я хз як вона то виправить....
Я коли була мешою вагітна, мала волосся майже до попереку, довге, хвилясте, гарне. А потім вагітні гормони бздикнули, і я зробила коротке каре, чи як воно там, з майже вистреженою потилицею )
Я перед НР відрізала такі майже по довжині, бо не хотіла тягнути у 2023 пронизані війною, давило мене. Зараз думати, брити півголови чи нє.
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
Ні, вчорашню я не покажу.
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura
У мене нігті на сьогодні заплановані, вчора було фарбування.
Енгрі бьордс )))
Я когда с такими бровями хожу, муж спрашивает - как погода в Азербайджане😂
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Якби не бан, можна б темку для потриндєлок назвать піздовалка!!!
Нє, це коли в темі посилають!
Gupa• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ми вже нафагтазували...
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Курортний роман, а там...
Буде ходити креветки продавати і рибу сушену, бесплатно чи шо на море возять!
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Тьфу, так ви їй роботу хочете знайти, а то я про інше подумала.
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Курортний роман, а там...
За курортним романом треба їхати в Трускавець. З Трускавця до війни можна було бабусям привезти для внуків нового дідуся. Непоодинокі приклади.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
То там і замолодять любителі пива красіву женщіну. Все продумано!
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura

Ох
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Брить канечно. Пусть люди сразу и издалека видят, с кем имеют дело.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляsobacura

Так а що таке, дитячі всі корі з краснухами давно пройшли, яка причина?
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Любителі пива не наш формат
Gupa• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Нє, це коли в темі посилають!
Зате все одразу понятно!
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Совєтчица, а саме хвилювалька, срєда обітанія всіх піздоватих ))))
А какое-то дурко потом создаст тему - Што они там каждую тревогу валнуюцца, панику нагоняют))
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляsobacura

Ну, дай бог, что б обошлось.
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Не ятри мене, я все ніяк не зважусь.
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Курортний роман, а там...
А мужу, как я это объясню
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
А мужу, как я это объясню
Вітром занесло