Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляirina _d
Да не)))
Если кто со стороны зайдет в тему, подумает, что мы все с Фрунзе или Глевахи пишем
тот, кто со стороны, по идее уже не в курсе, где Фрунзе) таблички поменяли же
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Поки не шукала ще.
Шото мне не нравится ваше настроение
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Да?
Потому что меня ночью разбудить и я адрес сразу вспомню Фрунзе,103
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Думаю, песенку просто так не напишут, были видать прецеденты)))
Паші хочеться лав сторі,
Його манить санаторій.
З Раї, Яни, Свєти, Лєни,
Малювати гобелєни!
Так ніхто не малював,
Так ніхто ще не кохав!
Нагостривши олівець,
Паша їде в Трускавець!
Паша чхав на процедури,
В голові лише фігури.
І гастрит вже не болить,
До жінок душа лежить.
Паші хочеться лав сторі,
Його манить санаторій.
З Раї, Яни, Свєти, Лєни,
Малювати гобелєни!
Так ніхто не малював,
Так ніхто ще не кохав!
Нагостривши олівець,
Паша їде в Трускавець!
Паша чхав на процедури,
В голові лише фігури.
І гастрит вже не болить,
До жінок душа лежить.
Це істина. Кажу, що чоловік сказав: саму в Трускавець не пущу, я все бачив.
А я раз була в Трускавці без нього, сина з санаторію забирала, дві ночі знімала кімнату, то з досвіду знаю, що ще б один день...і курортний сезон можна було б відкрити, бо знайомляться просто ранком коло бювету.
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
О, я и не знала, что переименовали.
Помню, как-то пробка была сумасшедшая, и мне проще было трамваем поехать. Села я в трамвай, а там же остановки объявляют. Еду, и ощущение что я попала ’ не в тот город’)))
Все улицы переименовали, оказывается)
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Даже комментировать это не буду
Не не,я там Пока не была
Ответ дляirina _d
О, я и не знала, что переименовали.
Все улицы переименовали, оказывается)
Да. Я сама уже незнаю названий всех улиц. Это трындец конечно.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Верим, верим конечно же
У меня в молодости было два номера телефона, которые я помнила наизусть: это Фрунзе,103 и Зверинецкого кладбища
Я их давала идиотам,которые со мной знакомились
Ответ дляok1904
Значит заранее придумывайте легенду для нашей поездки. Делайте что хотите, но без вас мы не поедем
Ответ дляZelenkа
Котлети смажу, десь прочитала, що треба додати чорного хліба, як в столовках. Щас нажрусі!
Напишете, як на смак!
В минулі вихідні в метро взяла фарш ряба з м´яса гомілок, смажила котлетки, смачні, ніжні.Додаю пару шматочків білого сухарика, 1 картоплю і цибулинку на мілку терку
Ответ дляGupa
Напишете, як на смак!
Легкий присмак котлет ’шкільні’, я тепер розумію, туди походу кидали чорний хліб огризки з столовки + цибулю. У мене фарш свинина жирнувата, трохи цибулі тертої і пару зубчиків часника + яйце, грам 700 фаршу.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Господи, кто эти люди? Зачем это бред читать
Мишки плакали, кололись але продовжували жрать кактус. Так і тут. Бред але ж читають, а потім пишуть нафіг ці теми строчити 😆
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Низачто. Кто вам разрешит. Будем вместе встречать старость со всеми её проявлениями. Сказано слушать Гигу, значит так надо.
Хто такий Гіга? Це отой з пейсами такими сальними жидінькими?
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
А що їм читати, юру тіпа гея? Чесно, вивертає від того трольства, або воно хворе, або не знаю.
О боги , я тільки і чую за того юру але не знаю що він пише
Ответ дляmmi583@mail.ru
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Шопопало
Ответ дляАмарилис
Вы решили её сразу окунть, не жалея
. Девочка в положении, между прочим, с ней нужно по аккуратнее