Zelenkа• 13 марта 2023

Хвилювалочка

Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Gupa• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Поки не шукала ще.
Шось не так?
Ви якась сьогодні не така, як завжди?
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Шось не так?
Ви якась сьогодні не така, як завжди?
Я тоже заметила.
МаргаритаЛьвовна• 13 марта 2023
Ответ дляirina _d
Да не)))
Если кто со стороны зайдет в тему, подумает, что мы все с Фрунзе или Глевахи пишем
тот, кто со стороны, по идее уже не в курсе, где Фрунзе) таблички поменяли же
Леди на мопеде• 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Поки не шукала ще.
Шото мне не нравится ваше настроение
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
А откуда вы знаете про таблички?
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляDark Kosta
Є котики і собачка.
Принесу якось.
Зачем ждать?)
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Да?
Потому что меня ночью разбудить и я адрес сразу вспомню Фрунзе,103
ok1904• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Думаю, песенку просто так не напишут, были видать прецеденты)))

Паші хочеться лав сторі,
Його манить санаторій.
З Раї, Яни, Свєти, Лєни,
Малювати гобелєни!

Так ніхто не малював,
Так ніхто ще не кохав!
Нагостривши олівець,
Паша їде в Трускавець!

Паша чхав на процедури,
В голові лише фігури.
І гастрит вже не болить,
До жінок душа лежить.
Це істина. Кажу, що чоловік сказав: саму в Трускавець не пущу, я все бачив.
А я раз була в Трускавці без нього, сина з санаторію забирала, дві ночі знімала кімнату, то з досвіду знаю, що ще б один день...і курортний сезон можна було б відкрити, бо знайомляться просто ранком коло бювету.
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Шото мне не нравится ваше настроение
Ага. Если раньше просто обязывала меня языкатой, то сегодня предложила вырвать язык и отрубить пальцы
Тут явно, что то не то
irina _d• 13 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
О, я и не знала, что переименовали.
Помню, как-то пробка была сумасшедшая, и мне проще было трамваем поехать. Села я в трамвай, а там же остановки объявляют. Еду, и ощущение что я попала ’ не в тот город’)))
Все улицы переименовали, оказывается)
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Да?
Даже комментировать это не буду
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Даже комментировать это не буду
Не не,я там Пока не была
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Не не,я там Пока не была
Верим, верим конечно же
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляirina _d
О, я и не знала, что переименовали.
Все улицы переименовали, оказывается)
Да. Я сама уже незнаю названий всех улиц. Это трындец конечно.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Верим, верим конечно же
У меня в молодости было два номера телефона, которые я помнила наизусть: это Фрунзе,103 и Зверинецкого кладбища
Я их давала идиотам,которые со мной знакомились
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляok1904
Значит заранее придумывайте легенду для нашей поездки. Делайте что хотите, но без вас мы не поедем
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Най не ходять в незрозумілі теми!!!
Котлети смажу, десь прочитала, що треба додати чорного хліба, як в столовках. Щас нажрусі!
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Дякую. Ось відволікаюсь на хвилювалку та котлети, роблю для дитини.
О, теж каклєтки!
Gupa• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Напишете, як на смак!
В минулі вихідні в метро взяла фарш ряба з м´яса гомілок, смажила котлетки, смачні, ніжні.Додаю пару шматочків білого сухарика, 1 картоплю і цибулинку на мілку терку
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Напишете, як на смак!
Легкий присмак котлет ’шкільні’, я тепер розумію, туди походу кидали чорний хліб огризки з столовки + цибулю. У мене фарш свинина жирнувата, трохи цибулі тертої і пару зубчиків часника + яйце, грам 700 фаршу.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Господи, кто эти люди? Зачем это бред читать
Мишки плакали, кололись але продовжували жрать кактус. Так і тут. Бред але ж читають, а потім пишуть нафіг ці теми строчити 😆
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А що їм читати, юру тіпа гея? Чесно, вивертає від того трольства, або воно хворе, або не знаю.
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Низачто. Кто вам разрешит. Будем вместе встречать старость со всеми её проявлениями. Сказано слушать Гигу, значит так надо.
Хто такий Гіга? Це отой з пейсами такими сальними жидінькими?
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А вони там всі такі, Яворину співає
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
О боги , я тільки і чую за того юру але не знаю що він пише
автор Zelenkа • 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Щаслива людина)))))
Амарилис• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2050058
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Шопопало
Просто я• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Вы решили её сразу окунть, не жалея. Девочка в положении, между прочим, с ней нужно по аккуратнее