Пишуть про нетипову активність літаючих відер біля кордонів.
Ответ дляZelenkа
А потом вона зломається і будете шукати ремонт. Я думала-думала, простіше купити взбивалку для молока в аврорі та і всьо, і варити каву так.
Та я й не кавоман. Вірніше, мені дуже важко вгодити з кавою. Є одна в зернах, яку я можу пити, а більш ніяка не заходить, то я вже краще розчинного чамуру ковтну.
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
А я сиджу втикаю в кавоварку. От не потрібна вона мені геть зовсім, але такий класний дизайн
Ретро)))
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Мене протея і юра забанили, сб
Вы писали в Юриных темах?
a.ostroverh• 13 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Гарна?
Не знаю
Я в чашке запариваю)
На вид прикольная)
Я в чашке запариваю)
На вид прикольная)
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
От хто всі дєццкіє получає аааа
Я частину скоро заберу
Ответ дляАмарилис
Ну не треба розчинну, я просто багато думала, чи вигідно. Ну не вигідно, ми каву варимо мелену, беремо зерно. П‘ємо тільки зранку. Якщо вже приспічить виіпона, то аромакава через дорогу.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я не знаю, кого він просить робити фото, але 1) коли я якось у хвилювалочці просто написала нік якогось троля з тими ж фотками, ту сторінку відразу ж видалили.
2) я старше дофіга, і не тільки я, ніхто не каже ’сладкая вода’, там таких косяків дохрена. Просто просить якась дура синка фоткати з його рукою всю ту херню.
Та не
Ну какой жиночке такая муть в голову прийдет?
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Есть в её биографии не адекватные поступки
Я уже поняла....
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ дляGupa
Шось не так?
Ви якась сьогодні не така, як завжди?
Погано на душі(
mmi583@mail.ru• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
С удовольствием вам отдам
. На новые зубы будет
И на парикмахера
. На новые зубы будет
И на парикмахера
Там зоч би на памперси вистачило. Будете мене без жубів терпіти.
Nata.t.1970• 13 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Натикала по самі помідори)
А....тогда понятно
Хотя.....на хрен он Вам сдался
frumoasa17• 13 марта 2023
Ответ для Просто я
Ага. Если раньше просто обязывала меня языкатой, то сегодня предложила вырвать язык и отрубить пальцы
Тут явно, что то не то
Вибачте, якщо зачепила.