Деловитая• 13 марта 2023
Що можна роздрукувати на принтері дитині
Розмальовки, книжки. Які у вас ідеї?
Деловитая
• 13 марта 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Книжки - не буде дешевше взяти в бібліотеці? Скільки років дитині?
5 років. Зараз маю можливість саме надрукувати, тому запитую
Ермолайчик• 13 марта 2023
Ответ дляДеловитая
Можливо матеріали для читання: перші склади, завдання з цифрами, логічні завдання, лабіринти, з’єднання малюнка по крапкам або цифрам, контурні малюнки доя підготовки руки до письма
Вареный лук• 13 марта 2023
Ответ дляДеловитая
На кол кольоровому принтері?
Неуловимый Джо• 13 марта 2023
В 5р то багато чого. Різні завдання. Підготовка до школи. Або завдання з англійської. Є цікаві.
Гидроусилитель руля• 13 марта 2023
Розмальовки та завдання на логіку, а книжки можна просто завантажити на планшет.
Дикая Роза• 13 марта 2023
Простые раскраски по номерам еще можно. Мой сын еще любил модельки машин клеить.
Деловитая
• 13 марта 2023
Ответ дляДикая Роза
А как модельки клеять?
Дикая Роза• 13 марта 2023
Ответ дляДеловитая
А как модельки клеять?
В гугле гляньте ’модели машин для склеивания из бумаги’. Там все примитивно, но моему очень нравилось)))