Трільчиха• 13 марта 2023

Як таке можливо, знайома скинула фото

Kidstaff Bot• 13 марта 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Kot_v_meshke• 13 марта 2023
И что?
Шаловливая Пиранья• 13 марта 2023
по всем ТГ каналам сегодня гуляет это. Не знаю, что и думать
Roni-Verona• 13 марта 2023
як то так? Може жарт ?
звездная галактика• 13 марта 2023
как вам удалось там что то рассмотреть? ничего же не видно
автор Татьяна 0510 • 13 марта 2023
Незнаю, теж думаю, як це так …..
Kot_v_meshke• 13 марта 2023
Ответ дляRoni-Verona
як то так? Може жарт ?
Ну там же не написано «день перемоги «, а просто - день празднования мирной жизни после победы…. А когда победы будет - хз.
Rocka Rolla• 13 марта 2023
Ух ти, було б непогано
Roni-Verona• 13 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ну якщо перемоги ще не буде то як ми будемо відмічати день перемоги Укрїни над росією ?
Milka8181• 13 марта 2023
Ответ для звездная галактика
Блин, я чуть глаза не сломала, но причитала
написано что хотят внести новый праздник 21 вересня день мира
автор Татьяна 0510 • 13 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Як не написано, день святкування мирного життя ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ, то значить після Перемоги
IanxMickey• 13 марта 2023
Ответ дляRoni-Verona
День мира, а не день победы.

День мира будем отмечать после Победы.
Kot_v_meshke• 13 марта 2023
Ответ дляRoni-Verona
День миру - день святкування мирного життя, можна ж святкувати і ДО перемоги))), ніхто не заважає. Там немає такої умови.
Olga Zelenyak• 13 марта 2023
Так тщательно дату регистрации обвели, как будто она имеет значение)
А что именно непонятно?
После победы в этот день предлагается праздновать День мира
LudaSHS• 13 марта 2023
Голова комітету Верховної ради з питань соціальної політики Галина Третьякова пропонує скасувати святкові дні на Різдво 7 січня та день Перемоги і, натомість, святкувати 21 вересня дня Перемоги у війні з РФ.

Голова комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №9009-3 про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкових неробочих днів, яким пропонується скасувати вихідні дні на Різдво 7 січня, день Перемоги 9 травня і, натомість, передбачити низку нових святкових днів.
Як зазначається у пояснювальній записці, законопроєктом пропонується внести зміни до статті 73 КЗпП щодо святкових неробочих днів, а саме:
https://sud.ua/uk/news/publication/263479-tretyako...
Ирина31031986• 13 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Креативно))) будем авансом праздновать
Kot_v_meshke• 13 марта 2023
Ответ дляТатьяна 0510
Мирного життя після перемоги, а не святкування після перемоги.
LudaSHS• 13 марта 2023
Ще
От Третьяковой

06 червня – «День цвітіння української вишні» (як символ рідної землі та України);
21 вересня – «День миру» (день святкування мирного життя після Перемоги України над російською військовою агресією);
10 листопада – «День поваги до віку» (для розвитку в суспільстві почуття шани та прихильного ставлення до усіх вікових категорій населення.
Kot_v_meshke• 13 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ще
От Третьяковой

У когось якась буйна фантазія щодо всяких свят, якщо чесно.
LudaSHS• 13 марта 2023
А че лень цвітіння вишні нормальне свято то
І день миру цей 21.09
Kot_v_meshke• 13 марта 2023
Тепер половина Порадниці буде чекати перемогу 21.09)))))). Чергова дата.
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Це проект
Автор кинув номер

А че думали конспірлогії і є день закінчення війни?
Ні день вишні, день миру, день людей похилого віку
Все в одном, така пропозиція пані
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляKot_v_meshke
А вишні?
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляИрина31031986
Креативно))) будем авансом праздновать
То день Миру
21.09 гарний день
Ариэлла• 13 марта 2023
А так, всё не возможное возможно.
Только не понятно, откуда им известно, когда именно будет победа над рашистами.
Сделали бы её уже сегодня или завтра, так нет же, 21 сентября хотят, это наверное кто-то из них во сне увидел.
Milka8181• 13 марта 2023
автор закона Третьякова это которая рассказывала про некачественных детей?
ku4eravaku4erava• 13 марта 2023
Это проект...там есть смешнее и по чудоковатей
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляАриэлла
А так, всё не возможное возможно.
Никому ничего не извесно
Предложили убрать 7.01 , 9.05 и нових свят зробити список вище
І то не всі
Галя Третьякова зарегистрировпла инициативу
Ариэлла• 13 марта 2023
Ответ дляMilka8181
Она вроде бы.
LudaSHS• 13 марта 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Ви що.
То не інтерєсно
А кусок с тг канала с намеком на теорію змови , то попадание