Lusapasika• 13 марта 2023

Агент Гиркин вещает об обстановке на фронте

Zara Zara• 13 марта 2023
Неугодых Путин и его прихвостни утилизируют ,как Немцова например , поэтому можно делать выводы о этом Гиркине что он говорит то ,что надо и позволительно
Сонная Сова• 13 марта 2023
Ответ дляZara Zara
А разве Гиркин на расее проживает?
kuskus• 13 марта 2023
Ответ дляZara Zara
В принципі він сказав те, що є, без огляду на його роль в кремлівському театрі
Zara Zara• 13 марта 2023
Ответ дляСонная Сова
А разве Гиркин на расее проживает?
Конечно
А где ему в Донецке на Путиловском чтоль под обстрелами сидеть ?
Он давно уже попу пристроил на Рашке и сидит как бывший вояка ,а ща типо эксперт уже на огромные погоны зарабатывать решил
Re1ne• 13 марта 2023
Ответ дляСонная Сова
А разве Гиркин на расее проживает?
А где же еще?
Zara Zara• 13 марта 2023
Ответ дляkuskus
Так ,але це слизняк не треба його слухати бо воно не просто в експерта грає
Я десь раніше читала , що саме він прибрав того бандюка Захарченко ,воно виконує роботи своїх господарів навіть прибираючи друзів
Сонная Сова• 13 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Конечно
И как он до сих пор живой то еще.
kuskus• 13 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Тобто не треба слухати? Слухати можна всіх, а висновки робити свої. Ясно, що воно гнида рашистська, ніхто з нього ікону не ліпить
автор Lusapasika • 13 марта 2023
Він як ляпне’уважаємие западниє партньори’,то можна вмерти),це потрібно талант мати так подавати новини
Renesmeе 16• 13 марта 2023
Щось закінчилися на порадниці теми Що там Бахмут які були у топі минулі два тижні, що «наївні» дівчатка які їх створювали, вам вже не цікаво ?
автор Lusapasika • 13 марта 2023
Нещодавно з черговим собутильніком чуть не побився в ефірі.Бо той ляпнув,що это оккупация,а не освобождение,и добровольцев нет,а принудительно шахтеров кидают на фронт
автор Lusapasika • 13 марта 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Вони так хвилювалися щиро,я чуть сльозу не пустила-дєвочкі ,что там?уже фсьо.как же это так произошло,ведь немало времени прошло.Зараз інтерес зник,автобан Бахмут-Берлін не відкрився
Аня_я• 13 марта 2023
Ответ дляСонная Сова
А разве Гиркин на расее проживает?
В москве,под боком у молодой жены
Viktoria_St• 13 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Возможно до него просто не дошла очередь. Все рвущиеся воевать загадочным образом или умирают или заболевают как рамзанка дыров
автор Lusapasika • 13 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
страшенно опухший ,але живий рамзан.приїхав до хазяїна в кремль зараз,морда така,що очей реально не видно.почки,пишуть,хворі чи печінка.на пальці-пульсометр ніби,така штучка,не знімає.читає з папірця -шпаргалки навіть привітання .фото є.
автор Lusapasika • 13 марта 2023
ось фото зараз.на отруєння схоже або наркотики-методан.він сина женить терміново-дитині 17 років.нєвєста не відома.
kuskus• 13 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Побачила
na-sha• 13 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Мені здається,що просто рило від´їв..
Сонная Сова• 13 марта 2023
Ответ дляna-sha
Мені здається,що просто рило від´їв..
Мне також.
автор Lusapasika • 13 марта 2023
пальці опухші,руки,морда,тіло.долларовий мілліардер,а хвороба не вибирає.літв в ємірати до лікарів,бо в Європу боїться,потім лікарі до нього арабські приїздили,а толку нуль,ще декілька місяців назад такий живчик,і плани лесгінеу на Хрещатику станцювать і Харків брать,і Одесу,і Варшаву і здувся,вірніше надувся як кулька.терміново женить 17 річ сина в мацкві,клан ніби і назначив своїм замісником племінника,послідовника.може,вмирає.
автор Lusapasika • 13 марта 2023
Ответ дляna-sha
Мені здається,що просто рило від´їв..
ні,за три місяці так не розіпре,в нього спорт,сєкас регулярний,там же гарем дівчаток 14 річних,міс чечні в жонах,у нього ця лохушка стара замотана в платки намбе уан жона,а інших штук 5 молоденьких і плюс гарем
SlawaUkraine• 13 марта 2023
Ответ дляLusapasika
рамзанчик слишком много мяса жрал , почки не справились с мочевой кислотой , там камни наверно и сдохнет шакал скоро,,, ну если врачи европейские не сделают что то радикальное