У вас когда-нибудь были параллельные отношения с двумя или более мужчинами?
Как вы успевали?
Никто не догадался?
Вы потом ушли к одному? Или бросили обоих?
Как вы успевали?
Никто не догадался?
Результат:
вже голосів:
33 (67.35%)
Было, никто не узнал
8 (16.33%)
Было, узнали
5 (10.2%)
Не было, я однолюб
3 (6.12%)
Было, никто не скрывал
Ответ дляБолаболик
Да были , без интима , это утомительно ничего не успевала .. Двоих пришлось отправить в лес .
А с кем тогда был интим?
Ответ дляЧаюри
Чого ж Ви не залишили аноніми) Було до заміжжя, за одного вийшла заміж, а інший був одружений.
А долго у вас продолжались такие отношения?
Никто не узнал?
Ответ дляMonstressa
Никто не узнал?
А я не приховувала і не звітувала) Чоловік знав, що виходжу за нього з розрахунку, але потім покохала і кращого немає чоловіка, а той притиркуватий був поет і гуляв по всім, дружина знала і дозволяла. Десь з рік мабуть.
Ответ дляЧаюри
А той другий досі з дружиною живе?
Ответ дляЧаюри
Та хтозна) Я років двадцять як не спілкуюся, може і терпить, я не знаю як живуть з такими складними чоловіками.
А ви так швидко змогли його покинути?
Він потім не приставав до вас?
Семицветка• 13 марта 2023
Без анонима такие личные темы не создают, если хотят много откровенных ответов