Замислююсь о покупці абонемента в sport life, багато хто розповідає що дуже багато людей на групові заняття ходить, із-за того що велика кількість на тренуваннях тренер не встигає побачити чи усі вірно виконують завдання але це ніби не усіх спорт клубах така проблема. Мене цікавить думка людей яки ходять або раніше ходили в sport life на КПІ що в смарт плазі яка саме там ситуація.
Оловянный_Прагматик• 14 марта 2023
автор, в усіх спортлайфах на групових тренерам пофіг як ви там шо робите. Це не індивід.заняття. Коли стрибає 50 жінок, то йому аби свій час відбути.