Стебель_березы• Изменено 14 марта 2023
Знаете в чем счастье женщины в отношениях?
Имеется ввиду только контекст отношений.
Чтобы Мужчина был статусный ( Ум, Сила, Авторитет, Внешность, Деньги) и она для него имела ОСОБОЕ значение ( особенная).Всё
Женщины в таких влюбляются, такими бредят. Это нужно уметь.
Это если коротко.
Голосуйте.
Это если коротко.
Голосуйте.
Результат:
вже голосів:
33 (60%)
Да
20 (36.36%)
Нет
2 (3.64%)
Свое в комментах
Чумачечая_• 14 марта 2023
тільки долари. Мені пофіг чи він там статусний, хай буде анонімним криптомільйонером відлюдком з 4 см пініс
Стебель_березы
• 14 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Вы слово статус определяете по своему.
Деньги в этом значении имеют последнее место
Пошаманю• 14 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Ахахах
Мамзелькин• 14 марта 2023
Тоесть тип, который мониторит морковку и дешевую колбасу и пишет на женских форумах вам не нравится?
Перемелица• 14 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Согласна. Если старый и некрасивый то пофиг, главное, чтоб импотент
Чумачечая_• 14 марта 2023
Ответ дляПеремелица
ідеально!
Цыпка• 14 марта 2023
Ответ дляРедиска Я
К сожалению,поняла,когда потеряла(
Співчуваю. Коли молоді багато чого не розуміємо. Гроші, кватири, відпочинок...це все наживне. Головне людина і довіра одне до одного. Коли я знаю, що він є у мене і я в нього... Я також втратила все через свою дурість...
Стебель_березы
• 14 марта 2023
Ответ дляЦыпка
Не було там щастя, якщо втратили через свою дурість.
Ви сумуєте, через те, що краще не знайшли .
Туфли в чешуе• 14 марта 2023
Щастя у відносинах - у впевненості. Коли ти знаєш, що ти ти в принципі і без цього хлопа проживеш, сама справишся, але точно знаєш, що він хоче бути з тобою і буде з тобою, не зважаючи ні на що. А найгірше - це сумніватися, підозрювати, шукати знаки брехні.
Хочу барабульки• 14 марта 2023
Ответ дляЦыпка
Согласитесь, что желание мужчины тратить все-таки важно. Не так нужно наличие денег, квартиры и отдыха, как понимание, что он купит кофе не только себе, но и тебе
Хочу барабульки• 14 марта 2023
Ответ дляИ.О. человека
Только любовь хоть дворник
Но щедрый дворник, а не жадный дворник
Здесь на минутку• 14 марта 2023
Счастье - это свобода.
От вредных привычек, лишнего веса, груза ненужных обязательств, указов со стороны. И чтобы делать то, что нравится.
Счастье женщины в независимости от мужчины. Вне зависимости даже, есть он или нет.))
Цыпка• 14 марта 2023
Ответ дляСтебель_березы
Не знаю. Краще не знайшла. Тільки потім все зрозуміла. Дуже хотіла все повернути, навіть багато для цього зробила...Але зустріла стіну і слова ’Два рази в одну річку не війдеш. Я тебе ще кохаю, але знаю, що не забуду і буду згадувати. А на цьому щастя не буде. Я надіюсь що згодом зустріну ту, котрій зможу довіряти’
Хочу барабульки• 14 марта 2023
Ответ дляЦыпка
’Народне прислів´я запевняє нас, що двічі в одну річку ввійти не можна... вода постійно тече-міняється, тому ми завжди входимо в іншу (хоч зовні ту ж саму) річку’
Цыпка• 14 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
Важливо, що він матиме бажання для тебе зробити все. Ще б для повного щастя, щоб це було взаємним.
Хочу барабульки• 14 марта 2023
Ответ дляЦыпка
Мені здається це взагалі про те, що якщо з людиною було раніше добре, не значить, що тепер буде так само. А не про те, що другий раз намагатись не треба
Цыпка• 14 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
Я тільки згодом зрозуміла, наскільки він був правий. Нічого назад вже не можна було відматати...
Цыпка• 14 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
Ми побрались молодими, закоханими з великими планами і амбіціями... сказати, що нам було важко не можу (в матеріальному плані). Його батьки купили квартиру.... Але захотілось більшого і зразу. Зустріла чоловіка старшого, як говорив свій бізнес, квартира в новобудові...Все є... І я пішла. Чоловік не знав що до іншого, він такого не допускав, довіряв... Я завагітніла, ми уклали шлюб і з’ясувалось що квартира зйомна, бізнесу ніякого немає...Попхались жити до моїх батьків. Він мене кинув на 6-му місяці вагітності...Як думає перший чоловік міг мене прийняти і забути? А я намагалась, щоб потім не шкодувати...
Заела_пластинка• 14 марта 2023
Насчет особого значения женщины для своего мужчины согласна. Насчет статусности мужчины - нет
Запасная спина• 14 марта 2023
Ответ дляЦыпка
Так Вам и надо! Хорошо хоть первому парню жизнь не успели испортить, а только себе. Хотя неприятный отпечаток у него в голове Вы всё же оставили и теперь нормальных девушек сторонится будет, будет думать, что все такие как Вы.
Хочу барабульки• 14 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Мы ж не знаем, что там за мужчина. Если родители квартиру купили, то может и бубочка
Запасная спина• 14 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
При чём здесь мужчина? Ей хотелось большего и сразу. Ради этого она тупо бросила мужа. Потом как не получилось, то она уже с новыми проблемами и чужим ребенком пыталась вернуться к первому мужу. Хорошо хоть он оказался не дурачок.
С такими девушками никаких отношений быть не может. Они бросаются на тех у кого больше денег.
Цыпка• 14 марта 2023
Ответ дляХочу барабульки
Ні. В них була можливість і його батьки не хотіли жити з дітьми. Рахували, що якщо є можливість то повинні жити окремо. Він не бубочка. Але я звичайно внесла в його життя не дуже хороші емоції. Після розлучення (4 роки) я вже живу з 3-м чоловіком. А він сам. Дівчина в нього є, але разом не живуть. Спільні знайомі говорили, що він важко пережив не наше розлучення, а що я відразу вийшла заміж, та ще і вагітна була. Значить я йому зраджувала в шлюбі. Там спочатку негаразди були, а потім він з головою пішов в роботу. Працює майже без вихідних. Наче все добре в нього. Він зовнішньо дуже гарний, високий, стрункий і взагалі гарний... Я звичайно винна, але життя мене вже покарало... Я втратила, те що мені було дано, кохання, вірність, довіру...
Хочу барабульки• 14 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Мы не знаем всего, как было