Я натуралка• 14 марта 2023

На яких торгових майданчиках найбільше продаж?

Моє питання в заголовку. У мене на Kidstaff продажі від сили 1 в рік, з Шафи вчора видалилася, бо прислали, що я винна за півроку продажів нннн-нну суму грошей, хоча регулярно сплачувала відсоток, коли продавала через безпечну оплату. Найкраще поки що ОЛХ, але в деяких категоріях вже закінчується ліміт на оголошення, замовляю платне розміщення. Продаю виключно прольоти, або б/в речі після моїх дітей.
Де ви ще продаєте?
Результат:
вже голосів: 67
26 (38.81%) Олх
18 (26.87%) Результат
9 (13.43%) Кідстаф
7 (10.45%) Шафа
4 (5.97%) Фейсбук
3 (4.48%) Свій варіант напишу в коментар
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 марта 2023
Найкраще на олх і тут
Пупуговка• 14 марта 2023
інстаграм
Вкладаю в рекламу +-100 ує в міс
Нетто маю 600-1000 ує в міс
автор Я натуралка • 14 марта 2023
Ответ дляПупуговка
інстаграм
Вкладаю в рекламу +-100 ує в міс
Нетто маю 600-1000 ує в міс
Ну це такі затрати для бізнесу, для нового товару. Для б/в нема сенсу в рекламу вкладати
Пупуговка• 14 марта 2023
Ответ дляЯ натуралка
Думаю
Олх краще

Але там зараз все платне стало
Анастасия-070707• 14 марта 2023
Ответ дляПупуговка
інстаграм
Вкладаю в рекламу +-100 ує в міс
Нетто маю 600-1000 ує в міс
Подскажите, пожалуйста, а вы сами рекламу настраиваете или нанимаете Таргетолога? Я закупила немного товара, на ОЛХ не идёт, хочу в Инсте попробовать, но не особо в ней понимаю
Пупуговка• 14 марта 2023
Ответ дляАнастасия-070707
Сама
Запускаю

Через адс менеджер
Або в самому інста на пості
Мамзелькин• 14 марта 2023
У меня хорошо ещё идёт в Фейсбуке, размещаюсь в платных группах, типа Барахолки. В месяц плачу 220-280 грн., смотря какая группа.
А так - Олх и Шафа.
Анастасия-070707• 14 марта 2023
Ответ дляПупуговка
Сама
Запускаю

Через адс менеджер
Або в самому інста на пості
Спасибо) буду разбираться
ЛюбимаЯНЬ• 14 марта 2023
Поскольку с OLX доставкой не хочу связываться, то больше всего на Шафе
Там и лимита объявлений нет , и отзывы реальные
777 MariAndOil 7777• 14 марта 2023
Послушаю, тоже этот вопрос интересует)