Директриссимо• 14 марта 2023

Постійно сняться одні і ті самі сни. Допоможіть!

Що з цим робити? Постійно сниться будинок в якому раніше жила тепер там тато з новою дружиною живе
І постійно сниться стабільно цей будинок роками 2-4 рази в тиждень. Хоч я так і не живу
Сьогодні снилось що я там живу, якась пара там була і їх дитина дівчинка плакала дуже
Я не думаю про цей будинок і туди а гості не ходжу а воно мені вже набридло тим що сниться
Що робити?
Черпак_для_фантазий• 14 марта 2023
Ничего. У меня аналогичная ситуация, бывшая квартира снится постоянно.
Реанимация• 14 марта 2023
Розбирайтесь, що у вас пов´язано з цим будинком
Образа на батька?
Ошеламиссимо• 14 марта 2023
Мені сниться дідусів будинок час від часу.
Я там була востаннє у 2001 році.
Я вже звикла.
Якщо дуже не подобаються сни, то перевертайтеся на інший бік. Я так перемикаю свої сни.
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляРеанимация
Образа на батька?
Я знаю що ніколи цей будинок не буде мій а все його новій дружині дістанеться
І без перестанку цей будинок сниться я хочу позбутись цих снів
Образи немає як такої
Тільки хочу аби зник цей будинок зі сну мого бо то роками вже так((
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Я там була востаннє у 2001 році.
Я вже звикла.
Не домомагає(( кожен тиждень декілька разів
Реанимация• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Образи немає як такої
А вам би хотілося, щоб він був ваш?
Ви в ньому виросли?
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляРеанимация
А вам би хотілося, щоб він був ваш?
Ви в ньому виросли?
Хотілось чи ні він не буде. Я це знаю добре вона собі все забере)
Так росла в ньому.
Я-ваш шанс• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Образи немає як такої
Ну Ваше подсознание Вам четко говорит о другом, в єтом доме Вы жили, когда были маленькой? Хотя не буде мій і його дружині о многом говорят...
Я-ваш шанс• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так росла в ньому.
Не отпустит он вас єтот сон, пока ви дом неотпустите.и вместо того чтоб обиду копить радуйтесь за папу
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Так жила
Ні ні я дійсно не маю потреби в цьому будинку взагалі. )
Я-ваш шанс• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так жила
)))) но Ви сами только, что озвучили он никогда не достанеться мне, все заберет его жена.....Не врите себе,это самое плохое ,что человек может для себя сделать....
Завтра не пью• 14 марта 2023
Зверніться до психотерапевта
Королева спама• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так жила
А якщо будинок має потребу у Вас?

Ви там виросли, наповнювали його своєю енергетикою, були там щасливою... Це місце Ваше, воно має з Вами зв´язок, тому і сниться...
Tammy21• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Образи немає як такої
Можна вам книгу порадити? Мені здається, вам може допомогти.
’The Dutch House’ Енн Патчетт. Не знаю, чи є видання українською. Англ. та рос. у чаті Флібусти в ТГ.
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляTammy21
Дякую. А про що ця книга і як вона мені може допомогти?
Реанимация• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так росла в ньому.
Ви його не відпускаєте.
Може хочете щоб він належав вам
Може на батька ображені

А скоріше за все і те і друге разом.
Tammy21• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ось, я скопіювала) Це дуже стисло.
’Переклад з англійської-«Голландський дім» — роман Енн Патчетт 2019 року. Він був опублікований Harper 24 вересня 2019 року. У ньому розповідається про брата і сестру Денні та Мейв Конрой, які виростають в особняку, відомому як Голландський дім, та про їхнє життя протягом п’яти десятиліть. ’
Tammy21• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Відпустити
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляTammy21
Відпустити
Але я не відчуваю потреби там жити
І образи на батька немає
Але сни оці набридли вже
Реанимация• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Так жила
Ви б хоть собі то правду сказали.

Не в тому справа, чи ви його потребуєте, ні
Може ви ображені, що батько привів туди нову жінку?
І цій чужій жінці дістанеться будинок вашого дитинства
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляРеанимация
Ви б хоть собі то правду сказали.

Ну хіба я сама себе не розумію
Мене впринцирі не хвилює що там з ними буде.
Tammy21• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Але я не відчуваю потреби там жити
І образи на батька немає
Але сни оці набридли вже
Ці сни вам ж не просто так набридають. Іноді ми не помічаємо, чи не хочемо помічати, те, що нас тривожить.
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляTammy21
Не знаю навіть) але ситуація дивна
І так останні декілька років
Вже набридло))
Я-ваш шанс• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Але я не відчуваю потреби там жити
І образи на батька немає
Але сни оці набридли вже
Как говорил дядюшка Фрейд, сны это наше подсознание
Я-ваш шанс• 14 марта 2023
Как Вариант, автор , может Вам просто поехать туда? Ну вот чай с папой попить, может и станет легче, а может там есть, что то, что Вам нужно .....у нас так было, продали дачу, и капец скучаю и скучаю .....в итоге поехали туда и я поняла чего мне нехватает, куста чайной розы .....забрали куст ( отросток щедрый) посадила на новой даче возле беседки как на старой было и все наладилось.
Реанимация• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ну хіба я сама себе не розумію
Ну певно не розумієте.
Або сховали образу десь глибше.
А підсвідомість така-тук тук тук
Сумка з негодою• 14 марта 2023
Психика говорит только о вас. Напишите какой именно сон. Помогу, если смогу. Я психоаналитик.
Сумка з негодою• 14 марта 2023
Сон увидела. Вы отрицаете ситуацию и ревнуете своего отца. Нужно проработать злость на него. Обратитесь к психологу.
автор Директриссимо • 14 марта 2023
Ответ дляСумка з негодою
Буду дуже вдячна Вам, тому що це тривожить мене роками.
Постійно сниться мені що там живу. Постійно, стабільно 2-4 рази в тиждень.
Зараз там все по іншому, але сниться конкретно з вигляду як було раніше
Нічого олслбливогл, я там живу і зтось може в гості прийти чи ще щось
Але конкретно я ТАМ. (
Сумка з негодою• 14 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Але конкретно я ТАМ. (
Я правильно поняла, вы ребёнок и ваш отец живет с новой женщиной в доме, в котором жила ваша семья раньше?