АБВГДэшница• 14 марта 2023

Це багато їжі?

Наприклад сьогоднішній обід : салат з краьовими паличками, хліб, макарони з куркою , сиром, кремовий десерт, швепс, кава. Порції звичайні стандартні з кафе.
Результат:
вже голосів: 168
111 (66.07%) Багато
44 (26.19%) Нормально
7 (4.17%) Результат
6 (3.57%) Мало
КвартираЧья• 14 марта 2023
Норм
Люблю порядок• 14 марта 2023
Хліб салат швепс та десерт зайві)
Калинові вуста• 14 марта 2023
Калорий много.
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Хліб салат швепс та десерт зайві)
Не зайві
Люблю порядок• 14 марта 2023
саме цей салат маю на увазі
Проработник• 14 марта 2023
Це на день?
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляПроработник
Це на день?
Ні , лише обід
Шкідлива молекула• 14 марта 2023
Ой, я обедаю чем-то одним. Салат, либо гарнир+мясо, либо суп. Мне было б много
Бесбардак• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Ні , лише обід
Багато
Мольфарочка• 14 марта 2023
Ого-го, це все для однієї людини? (Не кажіть, що не для чолов’яги-роботяги.) Макарони з хлібом, куркою, сиром, майонезами салатом та ще й десерт з газованкою?
Хоча «резервуар» для складання у всіх різний. Моя колега важить 130, то вона б ще шматочок піци туди додала.
Хлопаю ресницами• 14 марта 2023
Для одного обеда, это очень много. Если такое питание, чтобы поправиться, то самый раз.
Крапипопка• 14 марта 2023
А лобстеры где!!!
А вот недавно• 14 марта 2023
Для мена богато. Хоча зазвичай в таких темах я з боку тих, хто на думку Порадниці «їсть ведрами». Але я їм щось одне з Вашого списку за один раз і так три рази на день. Не худну.
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
На ’поправитися’ якраз не допомагає , я завжди так харчуюся. Але тепер перейшла в новий колектив і коли обідаю на роботі,то постійно чую як я стільки з´їдаю.
Кондуктор троллейбуса• 14 марта 2023
А хлеб тут к какой блюду, к макаронам?
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А хлеб тут к какой блюду, к макаронам?
До салату
Мольфарочка• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Все залежить від віку та метаболізму. Моя близька подруга до 35 могла їсти «відрами» і була як лозина, а після 35 все, «лафа скінчилася». А у когось все життя так працює.
Але для середньостатистичної людини це «дофіга і трішки» за раз стільки проковтнути.
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
Мені вже після 35, генетика така
Хлопаю ресницами• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
А поняла) Вы решили поделиться своей радостью, что много кушаете и не поправляетесь)
Поздравляю
Кушайте на здоровье и никого не слушайте!
Пусть завидуют молча)
Мошей ницца• 14 марта 2023
Для меня в самый раз) Но я ем 2 раза в день.
Ламзак_сдутый• 14 марта 2023
Не тільки забагато для обіду, але ще й харчове сміття весь обід. Так можна якщо й набрати, то тільки жирок. Ні здоров´я, ні гарного тіла
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Поздравляю
Пусть завидуют молча)
Я хотіла б набрати 3 кг, але це не реально
Я_не_аноним_100%• 14 марта 2023
у меня бы от такого сочетания живот заболел точно
ZaRaZa• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
До салату
Так салат к макаронам. Зачем ещё и хлеб.
Радість моя• 14 марта 2023
Має значення якого розміру порції, може там по ложці кожного блюда було, а може тарілка.
Дую ветер• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Ні , лише обід
Яка ваша вага? Вона вас влаштовує? Якщо так, то в чому проблема? Їжте на здоров´я. Якщо ні, то забагато.
ZaRaZa• 14 марта 2023
Мне много.
Но я б и не пила и швепс и кофе ...
Мне из этого так чтоб объесться - макароны, и десерт с кофе.
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляZaRaZa
Ні, салат окремо з хлібом, потім макарони
автор АБВГДэшница • 14 марта 2023
Ответ дляДую ветер
Так, мене влаштовує , просто цікаво чи справді це для інших багато
Хлопаю ресницами• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Когда утверждаете, что для Вас что-то нереально, я Вам верю.
Как скажите, так и будет