АБВГДэшница• 14 марта 2023
Це багато їжі?
Наприклад сьогоднішній обід : салат з краьовими паличками, хліб, макарони з куркою , сиром, кремовий десерт, швепс, кава. Порції звичайні стандартні з кафе.
Результат:
вже голосів:
111 (66.07%)
Багато
44 (26.19%)
Нормально
7 (4.17%)
Результат
6 (3.57%)
Мало
Гравицапа• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
На ’поправитися’ якраз не допомагає , я завжди так харчуюся. Але тепер перейшла в новий колектив і коли обідаю на роботі,то постійно чую як я стільки з´їдаю.
Я теж все життя це чую. І їм теж багато. Якщо їм стандартну порцію, то шукаю чим би перекусити вже через 1-2 години. Те саме зранку, скільки з‘їдаю що чую «така маленька і куди воно влазить».
У кожного свій темп метаболізму.
Хлопаю ресницами• 14 марта 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
у меня бы от такого сочетания живот заболел точно
И не только у Вас.
Пасти Ла• 14 марта 2023
Автор, заздрю вам))) як би я так їла, то була б під 100 кг, багато ви їсте, але вам везе з вагою))
Лукава Кішка• 14 марта 2023
Многовато. Салат лишний, думаю... Если надо худеть, то и десерт тоже)
Фантазерша• 14 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
Ого-го, це все для однієї людини? (Не кажіть, що не для чолов’яги-роботяги.) Макарони з хлібом, куркою, сиром, майонезами салатом та ще й десерт з газованкою?
Хоча «резервуар» для складання у всіх різний. Моя колега важить 130, то вона б ще шматочок піци туди додала.
Я так легко могу съесть, счас в Германии, давно сытно не ела, живу в лагере, еду там есть невозможно, ужасно невкусно и очень вредная, язву можно быстро заработать, готовить нам нельзя, иногда схожу в кафе, обычно что-то покупаю в супермаркете, а так как готовить нельзя, очень много денег уходит на еду, бывает не доедаю. Ем раз в день и иногда что-то вечером. Когда была в Украине, питалась так как автор любила поесть
Дую ветер• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Так, мене влаштовує , просто цікаво чи справді це для інших багато
До 30 я завжди була худою, що таке дієта не уявляла. Тому з´їла б ваш обід без наслідків. Об´їлась звісно. Зараз з вашого переліку це курка і трііішечки пасти + овочі. Ніяких десертів, газировок, хліба чи майонезних салатів(
Муроводчица• 14 марта 2023
Набор блюд просто странный для меня. Макароны с мясом и с сыром ,просится салат овощной ,а у Вас крабовый ,дело вкуса конечно ,для меня это перебор ,все остальное в меня бы не влезло.
Фантазерша• 14 марта 2023
Ответ дляЛукава Кішка
С чего вы взяли, что все хотят худеть, я до 24 лет весила 45 46 кг, потом хоть до 50 набрала, счас в 26 у меня 53, и то 3 кг набрала последнее время, хотя ем намного меньше чем в Украине, но был гормональный сбой
Лукава Кішка• 14 марта 2023
Ответ дляФантазерша
Я написала ’если’.
Яжбоматуся• 14 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
я вешу 100, но столько б еди за раз не съела
Фантазерша• 14 марта 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Я написала ’если’.
Если бы автор хотела похудеть, она бы это не ела)
Лукава Кішка• 14 марта 2023
Ответ дляФантазерша
АБВГДэшница
• 14 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
Для тендітної жінки
Карусель-весель• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Для тендітної жінки
Я теж тендітна,але стільки їди за раз я фізично,не з´їм
Сама собі лікар• 14 марта 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Мені вже після 35, генетика така
А , то ви чисто хвастонутися?
Так, це багато.
Я від такого набираю вагу.
Вам пощастило.
Колегам скажіть, хай заздрять мовчки.
Так, це багато.
Я від такого набираю вагу.
Вам пощастило.
Колегам скажіть, хай заздрять мовчки.
МощныйШива• 14 марта 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Аналогічно. Я досить повненька і вже за 40, але це для мене був би денний раціон. За раз не змогла б подужати. А сестра навпаки худа як тріска. В одній руці кусок торту, а в другій бутерброд з ковбасою.