Там-тарарам• 14 марта 2023
Потрібна порада щодо результатів зак, не все в нормі(
Жінці 67, до лікаря через тиждень лише, може поки ще щось доздати краще?
З хронічних має проблеми з суглобами
Буду вдячна за поради
З хронічних має проблеми з суглобами
Буду вдячна за поради
Единорог помог• 14 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
До чого ваш пост, щоб що?
Людина має купу болячок, ніколи ними толком не займалася
Зараз надумала вперше, проходить обстеження в маленькому містечку куди ще треба щоразу доїхати з села, потім ще доїхати до лікарні, а перед тим ще записатися мінімум за 2 тижні на прийом
То хіба не логічно запитати поради на порадниці може варто щось ще доздати , аби не дуде здорова людина потім не втрачала зайвий час, гроші і сили на зайвий похід до лікаря?
Для мене то логічно, для вас привід написати гнівний пост бо хтось щось робить не так як то бачите ви, або ви щось не знаєте, бо я не написала детальний звіт, біографію і весь ланцюжок подій які змусили мене створити цю тему.
У Вас такая каша в голове, что даже расхлебывать не буду))) Лечитесь дальше по назначениям на форумах - это просто высшая фаза наивности считать , что ТАК сэкономите время и деньги. В то время как таким образом Вы их потратите в разы больше, чем просто бы сходили к врачу. Да еще нервов вытрепете себе и людям просто потому что медицински грамотному человеку с Вами невозможно разговаривать.
Единорог помог• 14 марта 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Я ж пишу,що мені не видно.Тим паче,28 не привід для здачі калу.Взагалі дивна тема.Через тиждень лікар скаже,що все гаразд.
+100 так и скажет)
Там-тарарам
• 14 марта 2023
Ответ дляЕдинорог помог
В старт пості написано що до лікаря піде, а тут я запитала поради у знаючих людей по перше чи варто хвилюватися взагалі, і чи потрібно ще на щось звернути увагу, тому що про ті ж підвищені еозонофіли завжди всі кажуть що вони свідчать про наявність гельмінтів
А за той тиждень що залишився до візиту до лікаря можна було б здати і перевірити і одразу прийти до лікаря з готовим аналізом, а не отримати під час візиту направлення і чекати ще 2 тижні , витратити ще 2 дні на поїздки знову лише заради цього
І це не в мене каша бо ви писали
’’’вот да. самое главное все бегут что-то сдавать просто потому что тревога кроет и надо куда-то бежать, а жалоб толком и нет’’’’
А в людини скарги якраз є, багато, а хороші поради ніколи не бувають зайвими
І це не в мене каша бо ви писали