Гордая_птичка• 15 марта 2023
Як розкрутити свій телеграм-канал?
Я хотіла б там зробити свій магазин. Як зробити так, щоб туди додавались люди? Як зробити так, щоб про мій канал дізнались?
ГЛЮкоза• 15 марта 2023
Подозреваю, что заплатить другому раскрученному каналу, чтобы вас прорекламировали
Гордая_птичка
• 15 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую.
Дівчина Бобула• 15 марта 2023
Кажуть з тіктоку в телеграм люди хорошої переходять.
А тікток трохи легше розкрутити ніж телеграм, спробуйте, може Вам зайде. Мені важко тікток дається.
Гордая_птичка
• 15 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Та мені також. Але я його майже не веду. Можу щось туди запостити раз у місяць.
Пилосмок працює• 16 марта 2023
Телеграм ніяк не розкрутите, окрім реклами на інших каналах. Закінчую навчання на таргетолога і ми це питання розглядали.