Скокмоно - стокнуно• 15 марта 2023

Порадьте телефон з хорошою камерою

Потрібна камера для якісних фото
Селфі не знімаю
Juliana-USA• 15 марта 2023
Iphone 14 pro max
Моль Моллівна• 15 марта 2023
Ответ дляJuliana-USA
Iphone 14 pro max
Реально там камера огонь? Сегодня заказала себе, но ждать ещё 5 дней(
Камеру прям очень хвалят
Дама_с_караваем• 15 марта 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Камеру прям очень хвалят
Да, огонь
Моль Моллівна• 15 марта 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Да, огонь
5cmhybyna• 15 марта 2023
айфон камера для фото відстій. Відео топ. Фото краще фотаються всякі VIVO
Протея• 15 марта 2023
айфон от 11-го. из бюджетных - любой сяоми выше 8 тысяч
автор Скокмоно - стокнуно • 15 марта 2023
Ответ дляJuliana-USA
Iphone 14 pro max
Нажаль, це занадто дорого для мене на даний час, щось дешевше потрібно
Ответ дляПротея
Сама дивилася сяомі, але їх так багато, може хтось конкретну модель підскаже
Вечно недо...• 15 марта 2023
У меня самсунг s21, мне камера нравится
Без образів• 15 марта 2023
айфоны из последних. фотки топ.
Одна_на_всей_планете• 15 марта 2023
Гугл пиксель 7. Айфон там и не валялся.
мегамоСГ• 15 марта 2023
Ответ дляJuliana-USA
Iphone 14 pro max
Огризки з своїми камерами навіть в першу десятку не входять

Ось рейтинг
https://www.unian.net/techno/nazvany-smartfony-s-l...
Швендяю містами• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Poco x5 pro🔥🔥🔥, взагалі роco дуже класні на свою вартість.
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Ответ длямегамоСГ

Ось рейтинг
Ага, був vivo крім тощо що гарно заряд тримав ніяких плюсів, камера мило, оновлення не виходиюять через 2-3 роки, коли 11 айфон с 2019 року в ідеальному стані і оновлення ще роки два будуть виходити
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Не слухайте тих хто рекомендує андроїди, нормальний андроїд буде коштувати більше 15к..коли по знижкам 11 айфон буває 20 тисяч. У мене з 2020 року був 11 айфон і зараз чоловік ім користується якість супер і камера навіть через 3 роки знімає навіть краще ніж на 13 моделі! 13 і 14 не рекомендую тому що після фото воно робить його контрастним, а 11 на 100% передає колір і на насиченість
мегамоСГ• 15 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
1) Оновлення ЗЛО, ніколи того не ставлю!
2) в бренда є ще моделі, якщо незнали!!!
Але що вам пояснювати як ви фанатка огризка, який випускає лише одну модель, і все стадо бігає за нею... бо старий вже фуууу
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
І яку модель ви рекомендуєте де гарна камера? У apple кожного року виходить 2-3 моделі в різними параметрами і версіями і мій 11 працює вже більше 3х років, коли батькам і чоловіки доводиться кожні 1.5-2 роки міняти тому що воно висне
КрестьянинДиор• 15 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Это когда нет денег и возможности попробовать что-то лучше всех так говорят, а когда появляются деньги и есть возможность купить что-то уровнем выше люди не возвращаются у андроидам. Ну смотря конечно какой возраст, понятное дело если вы в технике ноль то вас все устроит и Виво)
Juliana-USA• 15 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
100%

у меня были все iphone от 6 до 14 pro max, каждый год новый айфон, и к андриду не хочу возвращаться
Ответ дляJuliana-USA
100%

Дякую, а в 13 айфоні якість фото яка? 13 ще можу дозволити собі, а от 14 про Макс ні
КрестьянинДиор• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ось на 11 айфон
Juliana-USA• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
мені 11 айфон більше подобався ніж 13
75В• 15 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ось на 11 айфон
А52
КрестьянинДиор• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А це на 13, мені навіть більше подобалось з 11. На 11 дуже гарно передає колір і яскравість, а 13 трішки додає контраст і може висвітлювати фото, але там є кіно ефект типо відео з портретним режимом і на фронтальній камері є нічний режим, на 11 моделі нічний тільки на задній
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Ответ для75В
А52
Теж не поганна якість) Я люблю не так за камеру, як більше за те що з ними можна роками ходити, андроїди міняла дуже часто, а ці прям супер витривалі
75В• 15 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
Тут не буду спорить.
Я меняла андроиды по одной причине-память.
Сейчас 256, посмотрим на сколько лет хватит)
Сын с 6 s ходил 6 лет, потом просто ударил экран, чтоб купить 13), но 6ой уже и подлагивал конкретно.
LIANA171185• 15 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
Я в одной из соц.сетей в группе,связанной с маникюром,сижу.И была тема про камеры.Вот камера 11 считается самой лучше из всех камер Айфона.Она и макро отлично передает,и вообще фото крутые получаются.
LIANA171185• 15 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ось на 11 айфон
Фото классные!Сирень ваша просто огонь!
А любоваться хлебушком на ночь вредно
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 16 марта 2023
Самсунг м31!!!!
ZhuZhuPozhuzzzzhu• 16 марта 2023