Скокмоно - стокнуно• 15 марта 2023
Порадьте телефон з хорошою камерою
Потрібна камера для якісних фото
Селфі не знімаю
Моль Моллівна• 15 марта 2023
Ответ дляJuliana-USA
Iphone 14 pro max
Реально там камера огонь? Сегодня заказала себе, но ждать ещё 5 дней(
Камеру прям очень хвалят
Дама_с_караваем• 15 марта 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Камеру прям очень хвалят
Да, огонь
Скокмоно - стокнуно
• 15 марта 2023
Ответ дляJuliana-USA
Iphone 14 pro max
Нажаль, це занадто дорого для мене на даний час, щось дешевше потрібно
Скокмоно - стокнуно
• 15 марта 2023
Ответ дляПротея
айфон от 11-го. из бюджетных - любой сяоми выше 8 тысяч
Сама дивилася сяомі, але їх так багато, може хтось конкретну модель підскаже
мегамоСГ• 15 марта 2023
Ответ дляJuliana-USA
Iphone 14 pro max
Огризки з своїми камерами навіть в першу десятку не входять
Ось рейтинг
Швендяю містами• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Poco x5 pro🔥🔥🔥, взагалі роco дуже класні на свою вартість.
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Ось рейтинг
Ага, був vivo крім тощо що гарно заряд тримав ніяких плюсів, камера мило, оновлення не виходиюять через 2-3 роки, коли 11 айфон с 2019 року в ідеальному стані і оновлення ще роки два будуть виходити
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Не слухайте тих хто рекомендує андроїди, нормальний андроїд буде коштувати більше 15к..коли по знижкам 11 айфон буває 20 тисяч. У мене з 2020 року був 11 айфон і зараз чоловік ім користується якість супер і камера навіть через 3 роки знімає навіть краще ніж на 13 моделі! 13 і 14 не рекомендую тому що після фото воно робить його контрастним, а 11 на 100% передає колір і на насиченість
мегамоСГ• 15 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
1) Оновлення ЗЛО, ніколи того не ставлю!
2) в бренда є ще моделі, якщо незнали!!!
Але що вам пояснювати як ви фанатка огризка, який випускає лише одну модель, і все стадо бігає за нею... бо старий вже фуууу
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
І яку модель ви рекомендуєте де гарна камера? У apple кожного року виходить 2-3 моделі в різними параметрами і версіями і мій 11 працює вже більше 3х років, коли батькам і чоловіки доводиться кожні 1.5-2 роки міняти тому що воно висне
КрестьянинДиор• 15 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Это когда нет денег и возможности попробовать что-то лучше всех так говорят, а когда появляются деньги и есть возможность купить что-то уровнем выше люди не возвращаются у андроидам. Ну смотря конечно какой возраст, понятное дело если вы в технике ноль то вас все устроит и Виво)
Juliana-USA• 15 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
100%
у меня были все iphone от 6 до 14 pro max, каждый год новый айфон, и к андриду не хочу возвращаться
Скокмоно - стокнуно
• 15 марта 2023
Ответ дляJuliana-USA
100%
Дякую, а в 13 айфоні якість фото яка? 13 ще можу дозволити собі, а от 14 про Макс ні
КрестьянинДиор• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ось на 11 айфон
Juliana-USA• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
мені 11 айфон більше подобався ніж 13
КрестьянинДиор• 15 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А це на 13, мені навіть більше подобалось з 11. На 11 дуже гарно передає колір і яскравість, а 13 трішки додає контраст і може висвітлювати фото, але там є кіно ефект типо відео з портретним режимом і на фронтальній камері є нічний режим, на 11 моделі нічний тільки на задній
Ірина-51f2• 15 марта 2023
Ответ для75В
А52
Теж не поганна якість) Я люблю не так за камеру, як більше за те що з ними можна роками ходити, андроїди міняла дуже часто, а ці прям супер витривалі
75В• 15 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
Тут не буду спорить.
Я меняла андроиды по одной причине-память.
Сейчас 256, посмотрим на сколько лет хватит)
Сын с 6 s ходил 6 лет, потом просто ударил экран, чтоб купить 13), но 6ой уже и подлагивал конкретно.
LIANA171185• 15 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
Я в одной из соц.сетей в группе,связанной с маникюром,сижу.И была тема про камеры.Вот камера 11 считается самой лучше из всех камер Айфона.Она и макро отлично передает,и вообще фото крутые получаются.
LIANA171185• 15 марта 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ось на 11 айфон
Фото классные!Сирень ваша просто огонь!
А любоваться хлебушком на ночь вредно