Алгонавт• 16 марта 2023
Малогабаритна квартира 18.5 кв. площа, як там жити?
Підкажіть, будь ласка, хочу купити таку квартиру, але без балкону. Які є недоліки, окрім площі?
Ламборджини• 16 марта 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Ремонт треба робити з архітектором ( не плутати з дизайнером), саме він зможе розмістити на мінімальній площі все, що треба і без бардаку. А це недешеве задоволення.
І так,це житло для одного, або максимум 2 дорослих. Дітям не підходить, замало місця+ окремі спальні місця майже неможливі
Хоть кто-то здесь видит принципиальные отличия архитекторов от дизайнеров. Спасибо, друг)
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляУдальонка
А як ви прізвище визначили? А фотки як знайшли?
якщо є посилання на тему, я б почитала ...
Це не її прізвище, тут як не дочують, то добрешуть.
Оле Лукойе• 16 марта 2023
Ответ дляБорода
Добавляете при полоскании кондиционер и будут мягенькие вещи.
Не сравнить например постельное и потлотенца после сушки в сушильной машине и просто на сушилке) Небо и земля
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляМалая еще та
Даже видео находили с таней ,где то на тв показывали, она там в жеребьевке в школу для старшего учавствовала,перед 1 классом .
Вобщем да, шерлоки)
Тяжело им конечно в 4 на такой площади, тем более грамотной планировкой там и не пахнет.
Вобщем да, шерлоки)
причём здесь шерлоки если она сама про съёмку рассказала? И не надо называть шерлоками обыкновенных ищеек диванных.
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Квартира с ремонтом уже или новстрой? Будет очень тесно, кухни отдельной там нет, скорее всего, значит, нужно очень хорошую вытяжку. Негде сушить вещи. Очень тщательно нужно подходить к организации пространства, особенно, с двумя детьми. Кровать вы не сможете поставить, только небольшой диван (предполагаю). Для 1+2 слишком маленькая, хотя люди в общежитиях как-то жили по 4-ро на 15 квадратных метров
Ключевое как-то, что вряд ли можно назвать нормальной жизнью.
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Ну и зачем так размножаться на мизерной жилплощади, тоже загадка.
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляSnow bunny
Це якщо хрущ в таку стані що там треба робити капіталку з заміною проводки і труб, а це все зараз дуже дорого , особливо електрика.
Хрущі є у різному стані , не потрібно купувати убиту квартиру.
Snow bunny• 16 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Здають лише з заведеним силовим кабелем навіть без щітка всередині. А у ванній лише зі стіни стирчить вивід холодної води і злив каналізації в кутку. На власні очі перед війною бачила таку новобудову (не смарт, 2ка). Все повністю треба розводити самостійно під свій проект. І двері вхідні такі, що бажано замінити одразу.
Бонусом лише: чорнова стяжка підлоги більш менш рівна і нові вікна не самої вищої якості.
Це жесть звісно... Не знала що і так буває
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Якщо немає можливості??? Ви тут такі розумні, або сидите у чоловіків на шиї, або папа з мамою купили, ну або ж зарплати київські. Ми жили учотирьох в однокімнатній без балкону, теж десь 20 квадратів. Правда, 4 роки жили. Не було ні плісняви, ні бардаку, старша донька, 4-8 р. спала окремо, а новонароджена з нами до 3 р. Речі сушила на вулиці та на кухні на вірьовці)). Повезло, що родичі оставил и квартиру в спадщину, а так би може і досі жили б там)
Вибачаюсь, що прочитали неуважно. Спала у вас дитина окремо, а не жила десь окремо від вас. Але ж навіщо було поспішати з двома?
Звёздонька• 16 марта 2023
Ответ дляАлгонавт
Я і 2 дитини
Ох, ні((( ви що(( це тільки для одної людини і те тимчасово
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Та ну, не все могут ходить в общий туалет. Для троих конечно это маленькая квартирка, для одного норм. Мы живём вдвоем в большой трешке,я бы с удовольствием жила лучше бы в смартквартире, но сама. Из недостатков для меня в таких квартирах это плохая шумоизоляция и холодильник в комнате, я всегда просыпаюсь когда холодильник включается ночью, поэтому даже на отдыхе всегда отключаю его на ночь, но дома ж такой вариант не прокатит
Разве можно так часто отключать холодильник? Живя в смарте, вы тоже его б отключали?
Добрый Йиннот• 16 марта 2023
Скоро літо. Дітей взагалі можна тримати на вулиці в коробчині. Це якщо вже остаточно знехтувати дитячим здоров´ям.
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляgizma2019
Нет) я вам больше скажу, что зимой ещё и обогреватель надо включать
Мы на эту зимовку перебрались в свою старую гостинку, на 4 метра больше чем у автора, так вот никакой плесени тут и рядом нет и окна наглухо закрыты (проветриваю утро/вечер по 10 мин). Так нас 4 +собака приличного размера+ 2 кота+ грызуны. Но да, мы меняли тут все, электрику, вентиляцию, поставили кондиционер (правда не пользовались зимой).
Одно но, я ещё при жизни тут поменяла планировку и оторвав кусок от кухни и комнаты создала ещё одну комнату, поставила мини печь и панель, на кухне компактный стеллаж где поэтажно стоит вся техника и принадлежности, что очень экономит место. Правда у нас есть балкон, но он пустой, кроме мелочей и великов/колясок/велобегов и т.д.
Ух ты! Молодец Вы, пишу искренне можно планировку посмотреть? Или фото? А какой контингент в вашей гостинке? Вам психологически было комфортно?
Strelka_007• 16 марта 2023
Я би хрущіки не відкидала, бо жити з двома дітьми по-суті на кухні ще й дихати втрьох пральним порошком не найкраща ідея. І фізичного об´єму приміщення недостатньо,мало свіжого повітря, і одне вікно.
Якщо ціна смарта без ремонту і вбитого 1К хруща +- однакова, на мою думку, краще вже хрущ.
Душа компанії• 16 марта 2023
Ответ дляБорода
Вы как маленькая. Ну, как бы при сср вариантов было не густо. Почему у автора сложилась такая ситуация - так война в стране, если вы не в курсе.
Душа компанії• 16 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Автор, я тоже с двумя детьми планирую такого примерно размера смарт покупать
Главным минусом считаю мало места для хранения вещей, гардероб, игрушки, посуда придётся по минимуму оставить
Велики можно хранить в коридоре подъезда если это новострой
Соседи будут очень рады вашим великам в коридоре
Strelka_007• 16 марта 2023
Малогабаритні хрущики Солом´янський та Святошинський район від 25К. Але це хоч якийсь мінімальний простір і зонування (кухня, коридор, ванна, балкон).
Так, не палаци, але і не зовсім тюремна камера...
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляс_переулочка
Живу зараз в 18м2, перший поверх без балкону. Я і кішка. Нормально. Пару днів ночувала сестра, пережити можна. Як тимчасове житло можна розглядати. Смарт меблі вирішують.
Так вы одна там живете, a не втрьох, Візит сестри ви саме що переживали , a не жили з нею вдвох довгий час. Кицька майже простору не займає.
Ответ дляБорода
спасибо 🤗 Не, фото я не буду делать) планировку чуть позже попробую нарисовать
Ну такой себе контингент, обычные люди, каких то прям маргиналов нет, мы почти 20 лет назад тут купили и жили долго, мне при войне тут комфортнее, соседи рядом толковые и мы не раз выручали друг друга)
Ангелок з ріжками• 16 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
У нас сейчас так, никому не мешает, все хранят в коридоре вещи, некоторые даже шкафы и обувницы поставили
Stepa_nida• 16 марта 2023
Ответ дляОле Лукойе
У меня была однушка, панельная чешка, хоть в футбол играй))) Разместили абсолютно все.
Ну, тут площі точно більше, ніж в старпості
Stepa_nida• 16 марта 2023
Ответ дляОле Лукойе
У меня крошечных смежный санузел был в чешке, вот так сделали, сушилка на балконе.
Це ще не крихітний)
В моїй санвузол 1,5 метра, оце реально малий. За замовчуванням стояла ’сидяча’ ванна 1,2 і місця для пралки взагалі немає, не кажучи про сушилку.
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляОле Лукойе
Это дом бизнес класса, закрытая территория. И тд. Выбирая между хрущиком и такой, наверно я выберу новострой микро))) Хрущ у меня вот был последний. На ремонт и мебель ушло 20000 долларов
Квартира 19 квадратов , это не бизнес класс. И закрытая территория его бизнес классом не делает .
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляStepa_nida
В мене 30 квадратів. Одна з кімнат наче 16 метрів, навіть якщо додати 2 метри, то уявити що туди можна увіпхнути три ліжка, шафу для зберігання, робочу кухонну поверхню і повноцінний холодильник...малоімовірно. А дітям ще потрібно місце для навчання, навіть два.
І ще питання, якого габариту санвузол, чи можна туди втулити пралку з сушкою, колону чи 2-в-1.
А діти щей хворіють, бувають дні поганої погоди, зима, осінь, рання весна- десь не находишся аби тільки дома не бути. Майже півроку темніє дуже рано. Тай змушувати себе десь лазити аби тільки дома не бути це не життя.
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляStrelka_007
Та, яка різниця на той бізнес клас, якщо ваша родина житиме в тій малій коробці?) І ще, мабуть, зашквар з парковою хронічний в таких будинках. Це тільки в наших реаліях будинок може вважатися бізнес класом і одночасно пропонувати ті камери по 19 метрів. Бо житло бізнес класу не може мати такої малої площі, окозамилювання від українських забудовників. )
Теж посміхнулася прр бізнес-клас в 19 м :)
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляОле Лукойе
Так там метров 30 а не 18. Сравнение не равноценно совершенно.
Оле Лукойе• 16 марта 2023
Ответ дляБорода
Но дом- то классный) Он как раз бизнес класс…закрытая территория, доступ по карточкам, вид из окна и тд. Уж лучше хруща. Имела я шикарный хрущ, просто с вау ремонтом. Но соседей, место и район - не поменять.
Борода• 16 марта 2023
Ответ дляОле Лукойе
Юридически точно все ок. Дом 2007 года. Я снимаю сейчас двушку с тремя мокрыми точками и двумя туалетами…В этих домах куча мокрых точек по всей квартире))))
Гуляй анархия . И вы так радостно об этом пишете.
Бауди на ауди• 16 марта 2023
Як варіант на декілька років - цілком можливо. Тільки всі меблі потібно робити на замовлення, щоб все вмістити і було комфортно. Продумати кожну деталь. Діти однієї статі? Який вік? Для них - двоповерхове ліжко, для Вас - розкладний діван без бильців, бо вони тільки місце займають. Ми так деякий час жили на площі 22 кв.м. Я, чоловік, син. Але там у нас була новобудова, гарний ремонт і всі меблі робили на замовлення. Влізло все і навіть місце для розкладної сушки було, пральна машина на 4кг, душова кабіна, варильна поверхня на дві комфорки, вся техніка. А ще там було три витяжки - в кімнаті з вентканалу, над варильною поверхнею примусова потужна і в ванній примусова потужна. Плісняви не було!