Знову відра злітають в бульбашів
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Тоді всі худеньки не хороші?
Чому злі? Ні. Не обовязково злі.
Але товстих диктаторів я не знаю. Ну хіба що оте Кім чин ін
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляalena2013
Помню, как вы ее искали(( Я б с ума сошла...
В смысле:искали?
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляGupa
Пару років назад дзвінок вранці в суботу десь о 6...
Це Іра?я -так!
Ви в інтернеті працюєте?
Я-ні... мовчання...а де?
Я, недовго думаючи-на Окружній.Кінець розмови...
І чоловік мій в ступорі, досі згадує
Це Іра?я -так!
Ви в інтернеті працюєте?
Я-ні... мовчання...а де?
І чоловік мій в ступорі, досі згадує
Мені років 3 назад дзвонить якесь чудо: Мама, мама я в поліції. Мене затримали, вимагають гроші, що робити?
Я, вмикаю гучний звязок і тихо запитую - ти тіло сховав? Волину скинув? Сиди там і не рипайся.
В трубці така тишина була, що він бідняжка забув чого дзвонив ))))).
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляalena2013
Девушка к бабушке уехала и началась война.
Ого.......капец.
Спасибо
Леди на мопеде• 16 марта 2023
Ответ дляrybka21
Чужих.
Своїх в мене три. Дочка не рідна, чоловікова від першого шлюбу, от її люблю. І вона мені мамкає.
Ну, чужих мы и не обязаны любить.
любительница• 16 марта 2023
Ответ дляGupa
Це Іра?я -так!
Ви в інтернеті працюєте?
Я-ні... мовчання...а де?
І чоловік мій в ступорі, досі згадує
Це Іра?я -так!
Ви в інтернеті працюєте?
Я-ні... мовчання...а де?
І чоловік мій в ступорі, досі згадує

Це я колись давненько, років з 21 тому назад вз подркгою плзнайомились з хлопцями, але мені не хотілось спілкуватись далі і на питання- де ти працюєш- сказала в морзі) насправді тоді я працювала в барі офіціантом. На той час моя плдруга залишила номер телефону одному із них. І ось проходить якійсь яас, дзвонить цей хлопець, запрошує погуляти, пропонує запоосити і мене і питає подругу- до котрої я працюю. Вона вже забула, що я тоді казала про морг, та й відповідає- до останнього клієнта) мені було цікаво, який вираз був у того хлопця
Karamelka-Ольга• 16 марта 2023
Ответ дляalena2013
Вы очень добрая. Я угадала?
И милая))
Дочка говорит, что к чужим добрая
А ещё я добрая к животным.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Років 8-9 назад мама розповідала про такий дзвінок. Що брат у поліції, потрібні гроші. А він спав у своїй кімнаті
Karamelka-Ольга• 16 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Такая милая худая тендітна жіночка,что даже обижать не хочется
💐
Ой, захвалили
Ответ дляmmi583@mail.ru
Karamelka-Ольга• 16 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Интересно, есть, кто скажет о себе- я не добрая😁
К мужу я не очень добрая бываю
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Так скільки людей розвели на гроші, бо діти десь були. У моїх батьків так у двох пенсіонерів гади видурили всі збереження. Син був десь на заробітках, посеред ночі подзвонили, кажуть голос дуже схожий, вони всі гроші і віддали. А з сином все нормально.