Знову відра злітають в бульбашів
Karamelka-Ольга• 16 марта 2023
Ответ для Просто я
Эх. Видели бы вы меня, то не спрашивали бы
Та ну, не наговаривайте на себя. Уверена, что в вас есть масса достоинств
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так скільки людей розвели на гроші, бо діти десь були. У моїх батьків так у двох пенсіонерів гади видурили всі збереження. Син був десь на заробітках, посеред ночі подзвонили, кажуть голос дуже схожий, вони всі гроші і віддали. А з сином все нормально.
Попереджували ж про це завжди. Не вірте.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мені років 3 назад дзвонить якесь чудо: Мама, мама я в поліції. Мене затримали, вимагають гроші, що робити?
Я, вмикаю гучний звязок і тихо запитую - ти тіло сховав? Волину скинув? Сиди там і не рипайся.
В трубці така тишина була, що він бідняжка забув чого дзвонив ))))).
Маминой знакомой так звонили, а она бездетная
Но там был звонок не от ’сына’, а типа полиции.
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляNasta9019
так я і не вірю, бо сина в мене нема )))) поки що мабуть
Ответ длялюбительница

Це я колись давненько, років з 21 тому назад вз подркгою плзнайомились з хлопцями, але мені не хотілось спілкуватись далі і на питання- де ти працюєш- сказала в морзі) насправді тоді я працювала в барі офіціантом. На той час моя плдруга залишила номер телефону одному із них. І ось проходить якійсь яас, дзвонить цей хлопець, запрошує погуляти, пропонує запоосити і мене і питає подругу- до котрої я працюю. Вона вже забула, що я тоді казала про морг, та й відповідає- до останнього клієнта) мені було цікаво, який вираз був у того хлопця
Ответ дляrybka21
Чужих.
Своїх в мене три. Дочка не рідна, чоловікова від першого шлюбу, от її люблю. І вона мені мамкає.
В неділю у нас ночувала чоловікова донька, я така стою на кухні , розбираю товстолоба, кров холодна бризкає, голову відрізаю, я вся в увазі, в процесв і тут за спиною тихим голосом: Оксана... В мене ніж з рук випав, я заклякла...розвертаюся, а то Катя (їй 20 ось скоро буде) прийшла
в гості,прибігає мій син(йому буде 17, в них д.нар одне за другим, 18.04 і 19.04): ааа, Катя ти теж любиш лякати мою маму, вона так класно лякається, нє ну нормальні діти?
Леди на мопеде• 16 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ну і ніхто не любить чужих. Тут до війни срачні теми були про бубочок на дорослих святах)
Что такое взрослый праздник? Взрослый ДР? И кто-то пришел с ребёнком и все должны его кружить?
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляrybka21
ну є такі жінкі, що люблять дітей, можуть з ними бавитися, гратися, і це їм подобається.
о це я таке дурне. Потім вони мені вилазять на голову і вже зняти фіг знімеш
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ для Просто я
Тебе надо сильно молить бога о дочери. Очень сильно.
уже пізно молить )))) Вже ж нічого не зміниш. Аби здорове було.