Знову відра злітають в бульбашів
Ответ дляok1904
В неділю у нас ночувала чоловікова донька, я така стою на кухні , розбираю товстолоба, кров холодна бризкає, голову відрізаю, я вся в увазі, в процесв і тут за спиною тихим голосом: Оксана... В мене ніж з рук випав, я заклякла...розвертаюся, а то Катя (їй 20 ось скоро буде) прийшла
в гості,прибігає мій син(йому буде 17, в них д.нар одне за другим, 18.04 і 19.04): ааа, Катя ти теж любиш лякати мою маму, вона так класно лякається, нє ну нормальні діти?
нормальні
Ответ дляok1904
Мама у них добрая , мои меня не трогают особенно когда у меня нож в руках)))
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляrybka21
от свекруха я добра як раз.
не буду скромничати
а невістка так думає?
бо моя мама теж так думала, поки в райцентрі чутки не дійшли
Леди на мопеде• 16 марта 2023
Ответ дляrybka21
ну є такі жінкі, що люблять дітей, можуть з ними бавитися, гратися, і це їм подобається.
Я люблю только грудничков. Меня плач не раздражает, но играться днями не готова))
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Все пасха у меня будет красивая )))
О.....пожалуйста, подробный отчет: вес,цена и Где купили?
Karamelka-Ольга• 16 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Завжди винуватий?
Буває, що винуватий, а буває, що просто підбішує. Але він хороший, це я така примхлива та вибаглива.
Леди на мопеде• 16 марта 2023
Ответ дляalena2013
Маминой знакомой так звонили, а она бездетная
Но там был звонок не от ’сына’, а типа полиции.
Мне тоже так звонили, еще городской телефон тогда был, еще и малого тогда не было. Я сказала Сам вляпался, сам и выкручивайся
Karamelka-Ольга• 16 марта 2023
Ответ для Просто я
Нет, у меня есть только масса
То вы плохо искали
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляFany
Ого
Что это и почем?
Меня уже укусил пасхальный кролик
Что это и почем?
Меня уже укусил пасхальный кролик
Давайте фото,плиз
Ответ дляЛеди на мопеде
В мене чоловік вміє з дітьми ладити, для нього вік не важливий. Бачу, от як пішов в дит технічну творчість, то найбільше в його гуртці відвідувачів, до циї пір приходять записуватися в гурток, а вже березень
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Заказала в Киеве , соседка вечером завезет , цена 200 гривен , коробка полтора кг . 300 гривен получилась .
Поняла,спасибо большое
Ответ дляok1904
Це геть не смішно(. Я своєму сказала, що похоронить мене передчасно. Теж любитель тихо підійти.